Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Szoktátok a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szoktátok a párotokat kézzel kielégíteni?

Figyelt kérdés
A férjem imádja amikor reggel ébredés után kiverem neki még az ágyban, vagy már a fürdőszobában. Ilyenkor 2-3 perc alatt elélvez. Én szeretem látni ahogy a farkából spriccel a sperma.
2011. ápr. 29. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Én este szoktam, az jobb :) de olyankor nem csak az történik hanem más is...:P Ti minden este szoktatok?...
2011. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Este szeretkezni szoktunk. Reggel általában én nem kívánom a szexet, de ő igen, úgyhogy ilyenkor kézzel kiverem neki. Szeretem csinálni, és jó tudni, hogy kielégülve indul a napja. :)
2011. ápr. 29. 12:12
 3/10 anonim ***** válasza:

bocsi, tudom, hogy nem illik ilyet kérdezni, de Ti hány évesek vagytok? :))

Én 28 a párom 33

2011. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én 27, a férjem 28. Miért kérdezed?
2011. ápr. 29. 13:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam kiverni a férjemnek. Általában délután dugunk és későn fekszünk. Este tv-zünk, akkor mindig fogdosom a zacsiját, majd a fütyit, mert jól esik és általában kiverem. Reggel is szoktam, mert reggel nem szeretek dugni, neki meg jól esik. El tud menni sokszor egy nap, így marad energia a rendes szexre is.
2011. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En is ilyen feleseget akarok!!! :)
2011. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi este szexelünk,én reggel is kívánnám,de mindig késve kelünk,szóval nincs ilyenekre időnk!:D
2011. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mindenki másnak veri ? hát tudjátok meg én magamnak !
2011. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Énisénisénis!:DDDD
2011. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szoktuk:)Nem tom ti h vagytok vele de én jobban szeretem kézzel kielégíteni mint szájjal:)
2011. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!