Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat a 18 éves barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a 18 éves barátnőmtől egy jóval idősebb, pénzes gyúrós kopasz?

Figyelt kérdés

A barátnőm 18 éves, nagyon csini lány szerintem, a srác 30 éves, tipikus Audis kigyúrt kopasz. Ráhajtott most barátnőmre, de én féltem, mert nem tudom hogy ilyen korkülönbséggel mit tervez vele. A barátnőm hajlik a dologra, bár én attól tartok csak kihasználná!:S Szerintetek lehet komoly kapcsolat, amiben boldog a barátnőm és nem bántja meg ez a pasas? De tényleg mit akarhat tőle?...

Eddig csak vele egyidős csávói voltak bnőmnek, félek tapasztalatlan egy ilyen kapcsolathoz.. Szerintetek?

Egy aggódó barátnő


2011. ápr. 27. 12:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem 18 évesen már nem kislány. A srácot pedig nem ismerjük, ne nagyon alkossunk véleményt másokról ismeretlenül, csupán néhány külső jellemző alapján. Ha a barátnőd elég intelligens, úgyis fel fogja fogni, hogy érdemes-e ismerkedni a sráccal vagy sem. Ez az élet, tapasztalni kell a dolgokat, hogy tanuljunk belőle.
2011. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
77%

Szerintem haggyuk a naiuv kérdéseket, persze, hogy meg akarja ugrani. Ez nem feltétlen rossz dolog, de beszélj vele minden képpen sztem, ha nem halgat rád akkor majd tanul a saját kárán, nagyon sokmindent ugysem tehetsz. CSak annyit mondanék még, hogy sogorom társasága is hasonlo "fiatalemberekből" áll és mindig csak mosolygok a sok pénzéhes 18-20 év körüli kiscsajon akik semmit sem tudnak a valodi életröl és még álomvilágban élnek. Lehet,hogy szemét dolog megmosolyogni öket de bevallom a nagy része nem érdemel mást, söt van amelyik még élvezi is a helyzetet. De a helyedben mindenképp lebeszelném a helyedben a lányt, hidd el jobb lesz neki.

33/f

2011. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszi hogy ilyen gyorsan írtatok válaszokat!:) A használhatókért ment a pont!:D Amúgy mutatta h miket ír neki a pasi, és az alapján nagyon normális.. csak nem tudom h egy ilyen kaliberű ennyi idős férfit miért épp egy 18 éves lány érdekel. Jó barátnőm meg tipikus szőke cicababa, lehet ezért szúrta ki magának. A pasi elmondása szerint a "tenyerén hordozná" meg komolyan gondolja a dolgokat, de sosem lehet tudni, és már érte sok csalódás bnőmet, ezért féltem..:(
2011. ápr. 27. 13:33
 14/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, abban a bizonyos társaságban volt már példa komoly kapcsolatra? Mert barátnőm 2éves kapcsolatot akar otthagyni ezért a pasiért..:/
2011. ápr. 27. 13:58
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A baratnod buta, de a szep lanyok altalaban azok, ezert eri oket sok csalodas. Sztem hadd elje az eletet "mindenki ugy b@ssza el az eletet ahogy akarja", legalabb tanul a sajat karan, esetleg ha a csavo lanszfuresszel akarja feldarabolni akkor kozbelephetsz, de ez eleg valoszinutlen ugy, hogy max egyszer figyelmeztesd, mondd el a velemenyed aztan hadd, hogy dontson.
2011. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Szerinted? Hosszú sétákat egy tóparton és beszélgetést, fél év múlva talán a kezét is megfogná.
2011. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
szerintem egymáshoz illő párt alkotnának,kigyúrt raj csávó bömössel szőke baba pincsivel+napszemcsi
2011. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
még ilyen kérdést... talán meg akarja ba*szni, de olyan jó keményen :D
2011. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Azt mondta neki h teljesen belé esett, és gyűrűvel megy a következő randira.. lehet hogy valódi kapcsolat lesz a dologból.. nem tudom.. minden esetre féltem..:/
2011. ápr. 27. 21:21
 20/23 anonim ***** válasza:
Téged vártak már gyűrűvel randin???????????
2011. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!