Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogy felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Most lett vége a távkapcsolatomnak.. Én szakítottam. Tegnap mindent összehordtunk egymásról. Még szeretem őt:( Rendesen megutáltuk egymást..Hogy felejtsem el..Nagyon letört vagyok.
2011. ápr. 27. 06:28
 1/7 Holló XXX ***** válasza:
Egy nagyon fontos infót kihagytál magadról hogy fiu vagy e vagy lány mert nemmindegy...
2011. ápr. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj le pénteken a helyi diszkóba és az első kapható csajt dugd meg. Vagy ha lány vagy akkor dugasd meg magad, ennyi. :D
2011. ápr. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat? Nézz egy olyan társ után, akivel együtt lehetsz annyit, hogy jól megismerhesd. Valószínű, hogy összeugrottatok, de halvány gőzötök sincs a másikról. Amúgy tanácsot ne várj, az idő elrendez mindent. Most már véget vetettél neki, akkor ne bánkódj, a te döntésed volt.
2011. ápr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez azért elég paradox : "...Még szeretem őt:( Rendesen megutáltuk egymást..."
2011. ápr. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok:) Szerintem tényleg nem sikerült megismernünk egymást:) Ez volt a legnagyobb gond. Mindig csak a romantikára törekedtünk. De mégse voltunk egymásnak lelki társai. Az utolsó válaszoló, nem ismered ezt a I hate you, but I love you érzést?:D
2011. ápr. 27. 15:32
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló vagyok

nem ismerem ezt az érzést ... szerencsére.

én egy elég egyszerű ember vagyok , szóval én vagy kedvelek valakit vagy nem .

2011. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:D Érdekes..Igen én is így vagyok az életben az emberekkel:)

De a szerelemben nem:) De kibékültünk és újra együtt vagyunk:)

2011. máj. 4. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!