Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem tud senki megnyugtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tud senki megnyugtatni? Miert foglalkozok meg mindig ezzel?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve vagyunk egyutt a fiummal. minden nagyon szép volt, ő egy rendes fiu, mindig hazakiser, kedveskedik, figyelmes, mindig mindenben nézi h nekem is jo legyen. a nyaron egyutt nyaraltunk. sokat dolgozik, draga az alberlet, igy nem nagyon jut pénz minden hetvegen bulikra meg stb. mégis elintéznte, h elmehessunk tengerre. ő az anyukajaval ment, én meg a szüleimmel. mi előbb indultunk, mert ő akkor még nem kapott szabadsagot, aztan 10 nap mulva ők is megérkeztek. ugy volt h egy estét az anyukajaval van, mert ezt az anyukaja is elvarta tőle, mert csak ez az egy fia van akire szamithat. tehat minden masodik este talalkoztunk. külön varosban voltunk par napig, amig a szüleim nem mentek haza. aztan en atmentem abba a varoskaba ahol ők voltak, és a maradék par napot egyutt töltöttük. csak igy lehetett megoldani. igen am, de.. egyik este, amikor talalkoztunk, elmesélte, h van egy lany a tengerparton az apukajaval, akiket megkértek h vigyazzanak a cuccaikra amig ők fürdenek. közben persze beszélgettek, meg minden. én annyira szerettem, szeretem ezt a fiut, és amikor ezt elmondta, teljesen összetörtem. azt hittem h ott menten elájulok. emlékszem, le kellett ülnöm, amikor elmondta. azt mondta, azert mondta el h ha együtt megyünk majd a partra és véletlenül összefutunk veluk, ami ugye nem nehez, mert nem volt tul nagy varos, és ő köszön neki, ne legyen baj. a fium valtig allitja h nem volt semmi. akkor még eleget szexeltünk (ma már néha megjegyzi, h joval kevesebbet vagyunk egyutt, mint anno.. de persze nem erőlteti ha nekem nincs kedvem), nem is értem h lehetett-e hianya.. a fium azt mondta h mivel szeret (egyebkent 1 évig könyörgött csak h kimenjek egy kavera, aztan jöttünk össze, szoval szerinte se volt engem künnyű megszerezni), nem csalna meg soha. de ha megtette volna valaha is, akkor is lenne benne annyi becsület h elmondja, és h nem tudna ugy a szemembe nézni. én azota depresszios vok. pedig apukam is azt mondta h ő ebben nem lat semmi rosszat, és h ha vki, akkor ő tutira megmondaná, mert nem akarja h az egyetlen lanya szenvedjen. körülöttem senki nem lat ebben semmit. raadasul nem is voltak a parton egesz nap "együtt", és a csaj idősebb is volt a pasimtol 4 évvel (a fium akkor 19 volt). nem hiszem h egy öcsikére lett volna szüksége. meg nem is volt vmi extra lany, csak vekony meg barna, de tökre atlagos. ezt onnan tudom h amikor együtt mentunk le a partra, bemutatott a lanynak h en vok a baratnője. na most, ha megcsalom a paromat, biztos h nem mutatom be neki azt akivel az egesz megtörtént, nem? meg lattam h egyszer nézett a csaj felé, és megkérdeztem h most mit nézi, és mondta h csak köszönni akar. hat nem tudom.. miert volt olyan fontos a köszönés? de a csaj egy egesz masik varosban lakik, meg nem is csereltek szamot, mert megneztem a parom telefonjat. hacsak nem alneven irta be. jaj, total kész vok.. mar pszichológusnal is voltam ezzel, szerinte sincs semmi baj, és még a pszichológusnő is látatlanban azt mondta h szerinte szeret a pasim.én nem tudok ettől az egésztől szabadulni. nem tudok hinni a pasimnak, mert tudom h milyenek.. jön egy csaj, főleg fürdőruhaban.. aztan.. pff. én se vok csunya, se kövér, néha szinte koplalok csak h ne hizzak és a pasim ne hagyjon el. pedig ő mar szazszor elmondta h fontosabb neki h egészséges legyek. nem tudom kinek higgyek, mit gondoljak.. el vok total keseredve. 19 éves leszek, a valaszokat előre is köszi
2009. márc. 6. 14:18
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
97%

Hát én egyáltalán nem értem min görcsölsz, abból amit leírtál a barátod teljesen normális, őszinte, és szeret téged. Nem is értem hogy fordult meg a fejedben, hogy megcsalna. Egy igazán boldog kapcsolatban élhetnél, de csak te kreálod itt a problémát ici-pici apróságokból. És ha ennyire bizalmatlan vagy, pedig abból amit írtál a párod erre semmi okot nem adott, az biztos nem esik neki túl jól.

Tényleg csinálnod kéne valamit az önbizalmaddal, mert így mindig aggódni fogsz mindenen, és teljesen ok nélkül.

2009. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
97%

Ez egy szuper srác ahogy a leírásból olvasom! El ne ba$zd a féltékenykedéssel. Egyáltalán nem érdemli meg!

Szerelmes beléd ez látszik. Az hogy bemutatott az is azt jelzi, hogy semmit nem gondol a lányról... illetve lehet, hogy igen, de téged szeret!


Ha sokáig együtt szeretnél maradni ezzel a fiúval és nem akarod összetörni a szívét az állandó féltékenykedéssel, akkor javaslom hagyj fel vele mondjuk... ... most!


Hosszú boldog kapcsolatot kívánok nektek!


25/f

2009. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
96%

okos figyelmes szorgalmas őszinte kedves udvarias türelmes szóval egy szuper pasi és bármelyik gyereknek példaképe lehetne...(sztem apának se lenne rossz)

Te pedig határozatlan féltékeny(alaptalanul)vagy ráadásul ahogy észrevettem semmi mozgásteret nem hagysz neki... miért ne lehetnének lány barátai? ha tényleg annyira szeret nem fog/mer megcsalni... +telefon-ellenőrzés? ezt gyorsan felejts el...

egyébként nem tudom én bírnék-e ilyen türelmes lenni veled mint ő...

2009. márc. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Jesszusom! Miért nincs ÖNBIZALMAD? Kb olyan ez, mintha azért cirkuszolnék, mert a csajom lement a zöldségeshez, és beszélgetett az eladósráccal. És??? Tökéletesen hülyét csinálsz saját magadból. A legrosszabb meg az, hogy ezt te is tudod. Ha így folytatod, a srácnak is el fog fogyni a türelme, mert senki nem akar maga mellett egy lelki roncsot.

25/f

2010. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
uristen bakker. elvettel 3 percet az eletemböl. lehet nekem fura de te most azon vagy kiakadva hogy megismerkedett egy öannyal amig nem veled volt ? mar baratokat se szerezhet az ember ? vegyel 1 folyto nyakörvet amien a kutyaknak van, rakd ra es ne engedd sehova. ekkora hulyeseget istenem. nemtudom hogy tudod ennyire tulzasba vinni. najo hogy ne csak bunkozzak itt, a leiras alapjan semmi baj nincs a baratoddal (max veled) es amint masok is irtak ha ien miatt elhagyna hogy felszed par kilot akkor nem erdemel meg teged (bar ha igy latom mien feltekeny liba vagy, a kerdes hogy meg akar e valaki teged erdemelni) meg ha egy srac szeret teged, melozik hogy megadjon mindent es + elintezi hogy tengeren nyaraljatok, pont ott csal meg igy egy vadidegennel mi ? az egesz teljesen logikatlan.
2010. ápr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
te beteg vagy!!!...sot...mondjak jobbat?...nemis szereted azt a fiut!!!...hogy lehet valaki ennyire feltekeny?!...a feltekenyseg azt jelenti, hogy nem bizol benne, s nem szereted....s turkalsz a telefonjaban?...na meg az hianyozna, hogy az en parom ilyet tegyen...szerintem menj el megegyszer ahhoz a dokihoz....hatha masodszorra sikerul megallapitania, hogy beteg vagy....mar meg ne haragudj....de most komolyan....nekem ebbol az egeszbol az jon le, hogy a pasid nem csal meg, csak te komplikalod tul a dolgokat!!!
2010. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Olyan hülye vagy, hogy dögölnél meg.

ISTENEM, NEM ÁLLHAT SZÓBA MÁSSAL ÉS NEM LEHET JÓBA MÁS LÁNNYAL, MERT TE ÉVEKIG FOGSZ RÁGÓDNI RAJTA????????????

Hogy lehetnek ilyen emberek????

Ilyen nőm lenne rég elhagynám, futnék, menekülnék.

2010. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
elég nehéz elhinni, h csak egymás cuccaira vigyáztak. sőt, mondott vmi olyat is aztán, amikor rákérdeztem a csajra, h " áá, nem is tetszik.. " szoval előtte csak volt vmi. :S
2010. ápr. 13. 23:47
 19/32 A kérdező kommentje:
ehh, ti tuti, h himsoviniszta pasik vagytok.. hiába is kérdezlek itt titeket. nem 12 - 13 éves csitrik véleményére vok kivancsi!!
2010. ápr. 13. 23:48
 20/32 anonim ***** válasza:
na na...en is 19 eves lany vagyok...szal ne csitrizz...hanem tanulj meg viselkedni....egy ido utan a pasid megunja a hulyesegeidet s otthagy...na akkor feltekenykedj....ilyen eretlen embert eletemben nem lattam....
2010. ápr. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!