Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nálatok mi számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok mi számít "tetszik"nek?

Figyelt kérdés
Sokszor van olyan, hogy ha nagyon nézek egy lányt aki tetszik nem tudom eldönteni, hogy ő is szeretne-e valamit, vagy csak azért pillantgat rám, mert már zavarja, hogy bámulom :).Honnan tudhatom, hogy tetszem neki, vagy nem???
2011. ápr. 26. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ezt tapasztalom nap mint nap,h van egy srác,aki folyton bámul de ha találkozunk,nem köszön és néha már kezd idegesíteni,h folyton bámul. :S :D De emellett aranyos is ez az egész...csak mondaná,ha akar vmit,mert így nem tudja...lehet,h bejönne nekem. :) És így én sem tudom,h akar-e vmit.

Szóval,ha tetszik neked,akkor azt add a tudtára és ha ő is folyton bámul téged,akk valószínű,h te is bejössz neki. :)

2011. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:D
2011. ápr. 26. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi,ha nem tudtam segíteni... :S :D
2011. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
segítettél:)
2011. ápr. 27. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
:)
2011. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!