Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet adni 1évre a Barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet adni 1évre a Barátomnak? Tippeket kérek! Légyszi

Figyelt kérdés

a Barátommal március 24-dikén leszünk eggyütt 1 éve,és nekem fogalmam sincs mit adhatnék neki,kérlek segitsetek

(nem akarom hogy engem is fikázattok mint a többieket,deh azért a kort is leirom Én 15 Barátom 22)


2009. márc. 5. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyasmit ami egyszerre megható, sokat jelent, de nem nyálas, pl. egy két felé szedhető nem túl csicsás ékszer, közös fotók keretben, vagy csak egy kellemes vacsora, amit te magad készítesz.
2009. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Főzzél neki vmi finit!:)
2009. márc. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is pont most lettünk 1 évesek, és hasonló korban vagyunk. Én még nem kaptam meg az ajándékomat (én vagyok a lány), de szerintem jó ötlet egy kellemes vacsora, mellé valami, ami szép pillanatokat idéz. Közös kép sem rossz, de csak egyet és ne legyen túldíszítve. Plüssmaci, szívecskés párna ne!
2009. márc. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is nem rég lettünk 1 évesek a barátommal!:) és én naptárt vettem a képeinkkel:) lehet képkeret,képes párna vagy egy boxer a te képedel v közös képetekel:)
2009. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köccehh a wálaszokat.
2009. márc. 9. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!