Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy megcsalás még beleférne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy megcsalás még beleférne?

Figyelt kérdés

Van egy új barátom, nagyon friss a kapcsolat, mindössze egy hónapos. Azért inkább már kapcsolat, mert eddig randizgattunk többet, most viszont már voltam nála, és volt csók is. De nagyon az ismeretség eleje. Ő 26 éves.


Valahogy témába hozta a megcsalást, és ezt mondta róla: "Egy az még belefér, de több már nem." Én mondtam neki, hogy nekem bizony egy sem fér bele. Erre ő: "Jó, én sem szeretném azért."


Őt csalhatták már meg? Vagy ő csalt meg valakit? Én nem szeretek friss kapcsolatban exet felemlegetni, de gondoltam rá, hogy nyíltan rákérdezek. Mert én a megcsalást nagyon undorító dolognak tartom, és ha megtudnám, hogy valaki akár "csak" egyszer is megcsalt, többet nem tudnék bízni benne.


2011. ápr. 24. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
"Egy még belefér", hülyeség. Ha egy belefér, akkor több is, akár egy személlyel csinálja, akár nem. Bizonyára nem az a hűséges-típus, kibújt a szög a zsákból. Dehát ilyenek a férfiak. Minél keményebb a pénisz, annál lágyabb az agy...
2011. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezz rá, hogy ő úgy gondolta, hogy te nyugodtan megcsalhatod egyszer....vagy úgy gondolja, hogy ő megcsalhat téged egyszer nyugodtan, mert ha az utóbbi, akkor egy bunkó.
2011. ápr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Megkérdezem... Bármelyik is, az én értékrendembe egyik sem fér bele.
2011. ápr. 24. 19:36
 4/12 anonim ***** válasza:

Ilyen baromságot még nem hallottam. Mi az, hogy egy még belefér?

Olyan ez mintha egy körfűrésszel véletlenül levágnám az egyik ujjamat és azt mondanám "ó nem gond, egy még belefér", de ha már kettőt, vagy hármat vágnám le, akkor már kiakadnék, holott ugyanolyan rossz mindkét eset.

Normális ember nem mond ilyet.

2011. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem vigyázz vele mert nem lehet valami hűde hűséges típus ha ilyet mond..
2011. ápr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Gondolom arra érthette ha nagyon szerelmes, de még biztos nem esett meg vele, különben nem mondaná ezt. Mivel már 26 éves próbál logikusan előre tervezni mit tenne ilyen esetben, csak az a baj hogy ilyenkor a logika csődöt mond és átveszi a helyét a harag és a csalódás érzése.

26 ff

2011. ápr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elszólta magát. Később ha újra kérdezed, már lehet egy "kontrolált választ" kapsz.


Lehet az az egy csók is túl korán csattant....??? Én vigyáznék a helyedben.

2011. ápr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy igazi kapcsolatba még egy fél sem fér bele. De én már azt is rossznak vélem, ha egy kapcsolatban az egyik fél egy harmadik emberről ábrándozik...

Nekem a kapcsolat teljes testi-lelki hűséggel létezik. Ez így szentszövegnek hangzik, de csak így lehet az igazi.

Szerintem tartsd nyitva a szemed!!

Üdv, 22N

2011. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Ebben a helyzetben nem fér bele szerintem. Csak akkor férne bele, ha a nő alkalmatlan lenne testileg a szexre. (Az egyik barátomnak a felesége ilyen, viszont elválni nem akar tőle a barátom, mert szereti. Ha testileg alkalmas lenne a szexre a felesége, nem csalná meg.)De így nem fér bele, ahogy a kérdező kérdezi, főleg az exxel. Beszélgess a sráccal el, és gondolkodj el a kapcsolatotokon.

42/F

2011. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

LOL körfűrészes XD. Na egy másik megközelítésből, lehet nem azért mondja mert húségtelén hanem loser és kb. "nyugodtan megcsalhatsz csak könyörgöm maradj velem" ilyen kedves vagyok hogy hagyom.


Mindenesetre jó hülye kijelentés. Vagy az is lehet csak szarul érzi magát azt csak úgy mondta hogy kb neki már mind1.

2011. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!