Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akartatok már elégtételt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akartatok már elégtételt venni azon, aki megsértett titeket?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akiről tudtam, hogy nem vagyok az esete,de bepróbálkozott, hogy majd tetszeni fog nekem.Egyébként nekem sem az esetem a srác.Viszont az,hogy hülyét akart csinálni belőlem, nagyon sértett!!!!!!!


Elkezdtem átalakulni olyanná,amilyen csajok neki bejönnek,csak azért, hogy mikor kapálózik,hogy kellenék neki, át tudjak rajta nézni,és csökkenjen az önbizalma!!!


Tulajdonképpen meg akart alázni,és ez annyira felkorbácsolta bennem a haragot,hogy visszavágásra adtam a fejem.


Még nem vagyok a folyamat végén,mert úgy érzem, még nincs eléggé kiakadva,de igazából nem vágyom többre,most már úgy se fogok vele találkozni.Hogyan dolgozzam fel ezt,hogy teljes mértékben tovább tudjak lépni?

Sajnos emiatt más fiúkban sem tudok bízni,mert ez a kis nyomi szórakozni próbált velem!


2011. ápr. 24. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
UNATOKOZOL?
2011. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
NEM UNATKOZOM!
2011. ápr. 24. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tiszta tré dolog az, hogy valaki miatt már senkiben nem bízol.. Tudni kell lezárni dolgokat, ne hasonlíts mindenkit egy sráchoz.
2011. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szóval meg akartad szívatni őt, de ez nem jött össze? És ezért akarsz "visszavágni"?


Szerintem neked k*rva sok szabadidőd van és unatkozol is emiatt. Viszont ezt fordíthatnád hasznosabb dolgokra, például egy neked tetsző fiú találására, de akár tanulásra, vagy arra hogy megtanulj hegedülni.

2011. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!