Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Fiúk! FONTOS, HELP!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Fiúk! FONTOS, HELP! Hogyan mondjam meg a páromnak, hogy semmi kedvem nincs ma este elmenni a haverjáékhoz a buliba?

Figyelt kérdés
Nagyon kényelmetlen helyzet ez most. Tudom,hogy nem érezném jól magam,mert abszolút nem az én társaságom, ráadásul meg is mondta a párom, hogy ne mindig tud majd velem foglalkozni, mert ugye többen is lesznek ott. Igazából nem szeretném, ha elmennénk oda! Ti mit tennétek? FONTOS!!!
2011. ápr. 23. 10:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
attól függ. ha sokszor van ilyen , akkor nem vagy önző, de ha csak havonta 1-2x szeretne ilyet akkor viszont önző vagy :(:)
2011. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor előfordult olyan, hogy miután én elmentem tőle éjszaka, ő még bement a haverjaival iszogatni, meg ilyenek...
2011. ápr. 23. 10:51
 13/21 anonim ***** válasza:

HÁHÁHÁHÁ, nem tippelek inkább hogy ki vagy, de eddig szinte minden passzol :D


Amúgy nem kell eljönnöd a bulinkra, nem fog letörni a körmünk, és szerintünk sem lennél hozzánk való...a pasidat pedig engedd el, a mi haverságunk sokkal régebbi a ti kapcsolatotoknál, ezért nem sajátíthatod ki őt! És hulla részeg lesz, azt garantálom neked! :D

2011. ápr. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
szegedi vagy? kívánsi lennék rád!
2011. ápr. 23. 11:02
 15/21 A kérdező kommentje:
Egyébként 3 éve együtt vagyunk, a barátai közül pedig sokakat nem rég ismert meg, a fősuliról. Szal erről ennyit.... -.-"
2011. ápr. 23. 11:09
 16/21 anonim ***** válasza:
Hu, akkor ez nem jött be! Bocsi! :D
2011. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Semmi baj!

De am meg ha a haverod ennyire fontos neked, akkor ne beszélj így a bnőjéről!

2011. ápr. 23. 11:13
 18/21 anonim ***** válasza:

Jólvan, tényleg bocsi, csak nem bírom őt, hát ez van!

További szép napot!

2011. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ha 3 éve együtt vagytok, akkor annyira megbízhatnál benne, hogy azt mondd, nekem nincs kedvem menni,de te nyugodtan menj. ne akard kisajátítani:) ha meg ez annyira zavar, akkor vegyél erőt magadon, és vágj jópofát a társasághoz... :)
2011. ápr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kerek perec megmondod neki, hogy neked sajnos nincs kedved elmenni, meg nem éreznéd jól magad stb... tuti, hogy elfogja fogadni, mivel szeret nem fog olyanra kényszeríteni amit te nem akarsz.

Tavaly párom is elment egy buliba, vagyis az egyik ismerősének volt az 1 éves házassági évfordulójuk és én sem mentem vele, mert nincs velük közös témám, meg nem éreztem volna jól magam, de Őt attól elengedtem.

Ha megbízol benne akkor nem lesznek kétségeid a hűségével kapcsolatban akár hány lány is lesz ott.


21/L

2011. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!