Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, Fiúk! FONTOS, HELP!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Fiúk! FONTOS, HELP! Hogyan mondjam meg a páromnak, hogy semmi kedvem nincs ma este elmenni a haverjáékhoz a buliba?

Figyelt kérdés
Nagyon kényelmetlen helyzet ez most. Tudom,hogy nem érezném jól magam,mert abszolút nem az én társaságom, ráadásul meg is mondta a párom, hogy ne mindig tud majd velem foglalkozni, mert ugye többen is lesznek ott. Igazából nem szeretném, ha elmennénk oda! Ti mit tennétek? FONTOS!!!
2011. ápr. 23. 10:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
HAVER...én márcsak azért is elmennék, hülye vagy?... mivan ha részeg lesz és megbaxák..sztem nem kérdés.. jóhogy elmész vele, és rá fogsz figyelni..de aki hozzá mer nyulni, annak bassz le eggyet..
2011. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Egy tisztességes megoldás van.: Megmondod neki.
2011. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
én 18 , a párom 19. Egyébként lány vagyok....
2011. ápr. 23. 10:33
 5/21 anonim ***** válasza:

nem fog megsértődni ha azt mondod neki, hogy nincs kedved elmenni . legalább is én nem sértődnék meg.


mondd azt neki, hogy otthon maradsz , de ő elmehet ha akar.


aztán vagy otthon marad veled, vagy megy.

2011. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
"Drágám, semmi kedvem nincs ma este elmenni a haverodékhoz a buliba."
2011. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
2. hozzászolo -.- sztem ő lány, nem?:D
2011. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Így van,lány vagyok! :)

Igen gondoltam rá, hogy szép bociszemekkel őszintén elmondom neki, hogy nem érezném jól magam,nem tudnám elengedni magam, és nem szeretnék menni. De ő attól még elmenne sztem... :(

2011. ápr. 23. 10:37
 9/21 anonim ***** válasza:
na és akkor ha elmegy 1edül akkor mi van ? ha megbízol benne , akkor nem csinál semmit se úgy se vagyis gondolom .
2011. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szeretném ha velem maradna...lehet hogy nagyon önző vagyok? :/
2011. ápr. 23. 10:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!