Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet akar. Van jövője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet akar. Van jövője ettől független?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 9 hónap után párom szünetet kért...

Mostanság összegyültek a felhők felettünk, őt a megváltozott munkahelyi helyzetből kialakult stressz viseli meg, engem az itthoni családi zűr és hogy elvesztettem az állásom...

És az utóbbi egy hónapban mindennap vitáztunk apró kellemetlenségeken... egy hónapig elfolytotta magában, mig végül kitört belőle, hogy nem bírja tovább, elege van a veszekedésekből és nem tudja h akarja-e így ezt a kapcsolatot... ezért kért 1 hét szünetet, hogy kicsit lehiggadjunk mindketten, és kicsit távol legyünk egymástól(öszintén ezelőtt szinte mindennap együttvoltunk..lehet h nekem is jót tenne egy kis egyedüllét...) és aztmondta, majd egyhét után döntést hoz.. aztmondta van remény mert szeret, de .... értitek:(..... a vita sok kapcsolat elrontója...

Szerintetek? Esélyes? Mindennél jobban szeretem, ő a mindenem... Jót tesz ez a szünet a kapcsunknak? Lesz még folytatás???


2011. ápr. 22. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a szünet híve,az általában a szétmenetel kezdete.Nálatok azonban a körülmények erősen közrejátszanak.Szerintem van jövője,de csak akkor,ha egymást segítitek a problémák megoldásában és nem vitatkoztok..ha tovább vitáztok,akkor vége lesz.1hét nem sok,nem kell kétségbe esni.
2011. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meglehet. De a megoldás abban lenne, ha rendeződnének a körülményeitek.
2011. ápr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ebben az esteben talán segít a szünet, bár én is úgy vagyok vele, hogy a szünet a kapcsolat végét jelenti. Én 1,5 éve vagyok együtt a párommal jóformán minden nap találkozunk persze mi is szoktunk vitázni, de ilyen meg se fordulna egyikőnk fejében sem. Hány évesek vagytok?

23L

2011. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 20 éves nő Ő 25 éves férfi..
2011. ápr. 22. 12:48
 5/9 A kérdező kommentje:
12:41 örülök a boldogságodnak:)... remélem mi is elérjük még a 1.5 évet:)... Nagyon remélem:)
2011. ápr. 22. 12:50
 6/9 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetbe voltam,mint te,csak nekünk nem 9 hanem 3hónap után kért szünetet,ez tartott egy napig,és úgy döntött hogy legyen vége): nekem az a tapasztalatom hogy a szünetnek soha nincs jó vége...bár remélem nálatok nem így lesz,talán rájön hogy hiányzol neki és jó hatással lesz rá a szünet(:
2011. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát most furcsa....

Este felhivott mert egyik haveromtól hallotta h bulizni voltam h kieresszem a fáradtgőzt és Felhívott...

Érdeklödött hogy jól vagyok-e, mondtam igen már hazafelé megyek..

Aztán megint felhívott, és megint kérdezte hogy, hol vagyok és mondtam, hogy élek, már itthon vagyok épp tv-t nézek erre mondta h lassan aludjak, pihenjek, de olyan törödő hanggal.... egyre furibb ez h ő kért szünetet mégis felhiv mi van velem...

2011. ápr. 23. 09:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet attól, hogy bulizni voltál, van benne egy félelem, hogy mást keresel. Szerintem esélyes, hogy fél, megcsaltad-e.

Sztem folytatódni fog, mert aggódik érted :)

2011. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Folytatódott:D
2011. máj. 5. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!