Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolat lenne? A lány 22 lesz,a fiu most volt 18. Tehát a csajszi 4évvel idősebb a sráctól. Véleményt kérek. Nincs köztünk semmi,csak a gondolat érdekel,ki hogy vélekedik erről.??

Figyelt kérdés
2009. márc. 4. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Normális! Miért kell mindig a pasinak idősebbnek lennie?
2009. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
A barátnőm 29 a párja 23. Két éve vannak együtt. A kor nem számít ha a srác elég érett a lányhoz. Az a négy év egyébként sem sok.
2009. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt hittem negativ válaszokat kapok. köszi szépen:)
2009. márc. 4. 22:01
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
A lány 32, a fiú 19... nekem egy ilyen pár az ismerősöm. Lassan 2 éve lesznek együtt, nagyon jól megértik egymást. Hidd el, hogy egy csomó esetben nem a kor számít hanem, hogy mennyire érett az illető.
2009. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom. Engem speciel személy szerint zavarna, ha a barátom nálam fiatalabb lenne, de ez nagyban személyfüggő. Kivetni valót nem találok amúgy abban, hogy a fiú a fiatalabb és a lány az idősebb. Nálunk a családban anyu az idősebb apunál 2 évvel és 22 éve élne boldog házasságban. Na és senki sem mondja meg, hogy ki a fiatalabb ki az idősebb. Szerintem a 4 év nem észrevehető korkülönbség. Ha szeretik és megértik egymást, akkor miért is ne lehetnének együtt? Akár még jól is elsülhet. Bár ez függ attól, hogy a felek mennyire érettek.
2009. márc. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!

Én 23 vok a barátom 16 és tökéletes az összhang köztünk:)

2009. márc. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 19, bnőm 22 és nagyn jól megvagyunk:)
2009. márc. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk csak 1 év a korkülönbség az én javamra, de sose volt ebből probléma. Mikor összejöttünk én 17 voltam, ő 16. Sokan azt mondják, hogy a fiúk ebben a korban még éretlenek, ezért keresik a lányok az idősebb fiúk társaságát. Azóta összeházasodtunk, gyerek is van. 11 éve vagyunk együtt.
2009. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Anyukám 3 évvel idősebb apánál, tehát szerintem normális.
2018. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!