Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 2 hete járunk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 2 hete járunk de még nem csókolóztunk, csak szájrapuszi. Ez nem sok idő már csók nélkül?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 17:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nem, bár engem zavarna. Hány évesek vagytok? barátommal kb egy hét után volt először, addig csak arcra puszi - na az nagyon fura volt
2011. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

nálam kb megismerkedésnél van csók, de a második randin minimum

18/L

2011. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mostani barátommal (15évesek vagyunk) ponmtosan 2 hét után volt:) valaki írta hogy csak akkor igazi járás, ha már volt csók, hát ez elég hülyeség. igaz, én ebben a 2 hétbnem 5 napot nem voltam itthon, nem is találkoztunk, de mi nem siettetük, és szerintem így volt jó, egy liftben, elég romantikus dolgok között volt az első, és örülök hogy vártunk, azóta is boldogok vagyunk együtt:)
2012. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!