Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 22 éves vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 22 éves vagyok, de őszintén szólva lesz@rom a nőket, lesz ebből később hátrányom?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy elegem van a mai értékrendből és világképnézetből. Rengeteg nőt csak a siker és csillogás érdekel egy kis tökéletességgel és pénzzel megspékelve, épp ezért is nem kezdeményezek senkinél sem.

Tetszenek lányok, de csak annyi fut végig az agyamon ilyenkor, mint a többi átlagférfinak.


Nem ciki ilyen korban, hogy még nem volt senkim és nem is érdekelnek a mai nőnek nevezett élőlények?


2011. ápr. 19. 18:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Csak kifogásokat keresel. Arra hivatkozol, hogy "ilyenek" a mai nők, meg hogy "ha nem is olyan, miért kellenék neki én"... gyáva vagy és tutyimutyi. Azt várod hogy minden a szádba hullik, úgy hogy semmit nem kell érte tenned?

Igen, vannak még normális nők, abban lehet valami, hogy egyre kevesebb... De ahhoz keresned és próbálkoznod kéne, hogy valaha is találj egy ilyen nőt, de ezzel a hozzáállással soha nem fog összejönni.

22/L

2011. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én is ugyan így érzek mint te, azzal a különbséggel, hogy két évvel idősebb vagyok. Nekem se tetszik ami ebben a világban folyik, ezért sem érdekelnek engem se a nők nagyon. Egyszerűen már nem lehet megbízni bennük, egyre kevesebb a jóérzés bennük, megjegyzem ez a férfiaknál is így van!

A fő az, hogy minden körülmények között légy hű önmagadhoz! Ne engedd, hogy a nők körül forogjon az életed! Egyik sem ér annyit, hogy még hónapokig görcsölj a témán. Az emberek nagy többsége így is úgy is talál párt magának, szóval, ha el kell jönnie, el fog jönni, addig is viszont várakozó üzemmódra rendeszkedj be, hisz még el fog tartani egy pár évig, míg a nők ránk "fanyalodnak".

2011. ápr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

tegnap 22:52


Szóval már tutyi-mutyi vagyok?

"próbálkoznod kéne, hogy valaha is találj egy ilyen nőt"

Képzelem milyen szépen koppintanának le, a te stílusodból kiindulva.

2011. ápr. 20. 15:55
 14/19 anonim ***** válasza:

"Miért pont én kellenék neki??"

Te jó ég, mintha csak én írtam volna. :D

Engem is zavar, ami van. Nem volt még barátom, és ha őszintén szólva, ezerszer meggondolom majd, ha lesz lehetőségem járni valakivel, hogy tényleg akarom-e... De ez van, ilyen a világ, ez ellen nem tehetünk semmit..:)

20L

2011. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, miért gondolod, h nemkellenél vkinek?Ha olyan lányt találsz, akivel megvan az összhang, akkor miért utasítana vissza?Tudod a te "fajtádból" is kevesebb van így te is "kincs"vagy valakinek, csak találd meg az illetőt.Mik a hobbiajid, stb? járj olyan helyekre ahova szeretsz és előbb-utóbb lesz ott egy neked való lány, akivel már lesz is egy közös pontotok:)
2011. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
19L
2011. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Jah és még annyi, h miért félsz ennyire attól, hogy visszautasítanak?Utasítottak már vissza?Soha nem derül ki, h bejössz-e a lánynak, csak ha próbálkozol.Szerintem erőszakold meg a félelmeidet:)

19L

2011. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

"Utasítottak már vissza?"


Ja, pl. buszon megkérdeztem, hogy szabad-e a hely. Tudod milyen rossz érzés, amikor azt mondják, hogy "nem, foglal"?

És ez csak egy helyfoglalási szándék. Mi lenne, ha járni akarnék az illetővel és hasonlóan válaszolna? Egy világ törne bennem össze.

2011. ápr. 20. 18:40
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi van, ha az a valaki a testvérének foglalt helyet?Én minden nap utazok buszon és minden nap történik velem ilyen, de nem annak tudom be, hogy velem van a baja.Szerintem túlkomplikálod a dolgokat, bár ha azt nézem, hogy egy helyelutasítás miatt ekkora görcs marad benned, akkor elhiszem, hogy ha több dolog történne meghasadna a szíved.Nem tudom, de ez már nekem annyira furcsa, hogy el sem hiszem.Ne féltsd annyira magad.
2011. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!