Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 22 éves vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 22 éves vagyok, de őszintén szólva lesz@rom a nőket, lesz ebből később hátrányom?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy elegem van a mai értékrendből és világképnézetből. Rengeteg nőt csak a siker és csillogás érdekel egy kis tökéletességgel és pénzzel megspékelve, épp ezért is nem kezdeményezek senkinél sem.

Tetszenek lányok, de csak annyi fut végig az agyamon ilyenkor, mint a többi átlagférfinak.


Nem ciki ilyen korban, hogy még nem volt senkim és nem is érdekelnek a mai nőnek nevezett élőlények?


2011. ápr. 19. 18:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
búza vagy? Ha meg nem maradj egyedül, de ne szakítsd meg a családfádat:D
2011. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj ,de nemtudom miért mondod ezt ,hogy nem érdekelnek ,ha még nem is volt....

Ez egy buta kérdés volt.

2011. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Először ezt írtad :



"Tetszenek lányok, de csak annyi fut végig az agyamon ilyenkor, mint a többi átlagférfinak."



A többi átlagférfinak , legalább is nekem ha meglátok egy jó csajt kb az jut eszembe , hogy öcsém , de megd*gnám .



Utánna pedig ezt írtad:


Nem ciki ilyen korban, hogy még nem volt senkim és nem is érdekelnek a mai nőnek nevezett élőlények?



Ellent mondassz magadnak úgy érzem.

2011. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1) Nem vagyok búza.


2)"A többi átlagférfinak , legalább is nekem ha meglátok egy jó csajt kb az jut eszembe , hogy öcsém , de megd*gnám ."


Nekem is. Nem ilyen értelemben nem érdekelnek a nők, hanem, hogy a barátnőm legyen.

2011. ápr. 19. 18:46
 5/19 anonim ***** válasza:

értelek, vannak lányok akiknek bejönnek a diszkrét pasik. Találj egy társaságot magdadnak és ismerkedj. Nem fog senki egyik napról a másikra senki az öledbeugrani és rádcuppanni.:P


Szóval ismerkedj és majd a barátságokból kialakul.

2011. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hátrányod nem lesz, ha neked így jó, akkor az nem hátrány.Viszont, ahogy írtad, rengeteg nőt, azaz nem az összeset:)Szerintem keress egy ugyanolyan értékrendű lányt, mint te vagy.Ne mond, h nem létezik, mert akkor én halott vagyok.Sok sikert!

19L

2011. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok valamilyen szinten vagyis ....ugy vagyok vele nem tudok ki használni egy csajt hogy csak meg dugjam ..de nincs is olyan aki érdekelne sajnos :S F.24
2011. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"keress egy ugyanolyan értékrendű lányt"


Az a baj, hogy senkire sincs ráírva, hogy milyen az értékrendje. Vagy, ha még találnék is, miért pont én kellenék neki?!

2011. ápr. 19. 18:58
 9/19 anonim ***** válasza:

Ez rossz hozzáállás.Tudod ebből a kérdésedből én még önbizalomhiányra is gyanakszom.Lehet, hogy nem jössz be neki, de soha nem tudod meg h milyen és h bejössz e neki, ha csak azon fogsz forogni, hogy "normális"e vagy bejövök e neki.Vedd lazábban az életet.Ha annyira nem érdekelnek a lányok, akkor könnyebb is a dolgod:)Ha meg már vkinél nemkönnyű, akkor láthatod, h nem is annyira sz@rod le őket, mint amennyire mondod.

19L

2011. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Sztem sem sz.rod te le a nőket, csak frusztrál ez az egész modern világ meg hozzáállás....semmi gond, én is ugyanígy vagyok vele, mint te, csak nekem már volt pár nőm, de normálisat én sem találtam még


sztem 1-2 nőt azért szedj fel mindenképp, ha csak egy éjszakára is, vagy csak futó kapcsolatra, legalább tudd, hogy milyen

2011. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!