Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkó velem. Szóltam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó velem. Szóltam és mégsem érti meg vagy nem akarja?

Figyelt kérdés

Nemrég összefutottam vásárlás közben az exemmel és dumálgattunk. Mikor kijött párom a próbafülkéből, azonnal odajött, megölelt és megcsókolt. elköszöntünk és eljöttünk mert azt mondta hogy sietnünk kell, pedig ráértünk volna. Én nem vagyok rosszban a volt párommal, de már nincs köztünk semmi, és ő még is féltékeny rá.

Lakásfelújítás kellős közepén, mikor VELE akarok összeköltözni, miért gondolja azt, hogy az exem a fontos.

Tegnap egész nap melóztunk a szobánkon, aztán este hulla fáradtan ágyba zuhantunk, és szeretkezni akart. Mondtam, hogy várjon 10 percet, csak egy picit szusszanunk.

Elaludtam és felpiszkált. Mondtam hogy majd reggel.

Erre felkapta a vizet, és azt mondta, hogy bezzeg ha az exem lenne akkor már ugranék is rá. S azóta mindig, bezzeg ez, bezzeg az.

Reggel elkezdte lefesteni a falat, mondta, hogy maradjak ott dumálni, mondtam hogy főzni is kell, és akkor is egyből, hogy bezzeg az exemnek ott ülnék.


Ezek nekem nagyon szarul esnek. S hiába mondom nem érti meg.

Mit csináljak?


2011. ápr. 18. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok ember kibukik ha csak szóba kerül az ex. Nem, hogy találkoztok, meg dumálsz vele. Majd elfelejti hagyd rá. Mutasd ki egy kicsit jobban a párodnak, hogy ő kell neked. Akkor hamarabb túl lesz rajta. És ha békét akarsz, ne nagyon erőltesd a kapcsolatot az exeddel. Soha nem fogja elviselni a jelenlegi párod, hogy egyáltalán létezik.
2011. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tódítsd egy kicsit, hogy ő is rádöbbenjen, mekkora hülyeségeket beszél.
2011. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem erőltetem, de nem váltunk el haraggal. Megkérdeztünk egymástól általános dolgokat, ennyi.

Én őt szeretem, nekem csak Ő kell, az exem már nem érdekel.

Egyébként ma reggel felhozta a témát, bocsánatot kért, hogy bunkó volt.

Hogy reagáljam le, hogy tudja megbocsátok, de nem szeretném, hogy ha máskor is ez lenne.

Egyenlőre annyit mondtam, hogy most nem csinálok belőle ügyet, de szeretném ezt a témát elfelejteni. Ez így szerintetek elég, vagy igényel még bármi egyebet?

2011. ápr. 20. 18:59
 4/4 anonim válasza:
szerintem elég, ha mégsem ülj le vele és mond el neki hogy őt szereted, a régi semmit sem jelent stb. És mond azt neki hogy ha nem hozza fel te akkor te sem említed és nem is beszélsz vele, mert ha őt zavarja sajna le kell mondanod róla.
2011. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!