Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik folyton?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Azt szeretném kérdezni ,hogy vajon minden pasis "késős" típus? Vagy valami pasis dolog áll e mögött?

A barátom mindig késik nem az hogy 5-6percet hanem 10-20-30perceket vagy órákat.Néha megbeszéljük ,hogy jöjjön msnre,skype-ra mondjuk 17:00-ra ő mondjuk csak 19:00fele jön vagy akármi.Most ő még ennyire picit hogy mondjam, őőőőő gyerekes? Vagy tényleg ennyire késős.Vagy talán ő nem tartja olyan fontosnak hogy beszéljünk,találkozzunk?

Kérlek segítsetek, bunkók,taplók,tahók lécci kíméljenek

15/L


2011. ápr. 17. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Amelyik fiú késik, az nem megbízható.

Itt most nem arról van szó, hogy egy egy alkalommal valami olyan jön közbe, amiről nem tehet, hanem ha folyton késik, akkor jobb, ha nem foglalkozol vele sokat.

2011. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sokszor késik...most is késik 41perce... =////
2011. ápr. 17. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
A pontosság, egy alapvetően fontos emberi tulajdonság. Komoly ember nem foglalkozik pontatlan emberekkel, szerintem megbízhatatlan az, aki nem pontos. Ezt már a gyerekkortól kezdve nagyon fontos betartani.
2011. ápr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szoktam késni pl suliból is és akkor megbízhatatlan vagyok?:O ez hülyeség.Ez egy gyerekes felfogás. -.-"

Általában aki késik valahonnan az azért van,mert rosszul osztja be az idejét és az utolsó pillanatba kezd készülni addig halasztgatja,és emiatt későn indul el és elkésik.Ennyi a magyarázata.Ettől még nem kell szakítani!Próbáld vele inkább megbeszélni szerintem ez logikusabb dolog minthogy nem foglalkozni vele(gyerekesség) :)

2011. ápr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. ápr. 18. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!