Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hogy folyton...

Mitől lehet hogy folyton késik? SOS

Figyelt kérdés

Az elmúlt három hónapban mindig késik a menzeszem. Lehet valami komolyabb bajom? Mennyi időt csúszhat/ késhet normális esetben? És az mitől van? A barátommal csak pettingeltünk, semmi nem történt. A folyásom kezd elmúlni.

Már nagyon félek.:/

16/L


2010. aug. 15. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
nagyon sokmindentől késhet,de mindenképp orvoshoz kéne menned,mert 16 éves korodban ez már nem jó.
2010. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyit szokott késni???

Lehet pl. stressztől is. Nekem pl 1hetet szokott késni amikor suli van és stresszesebb vagyok, amúgy meg semmi gondom vele időben meg szokott jönni.

2010. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyit késik? Eddig milyen hosszú volt a ciklusod?
2010. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem rendszeres, pedig már több mint két éve megjött... 3-4 napot szokott mostanában.

Félek hogy mégis történt valami "baleset".

Nem szeretnék orvoshoz menni.:/

2010. aug. 17. 12:53
 5/7 A kérdező kommentje:

minden előjel megvolt ami nálam szokott lenni.(hasfájás, mell feszülés, hányinger). És egyik este pecsételő vérzésem is volt. Aztán mégsem jött meg. Hogy lehet? Mit csináljak hogy megjöjjön? Biztos nem lehetett "baleset"?

Légyszi segítsetek!!!!

2010. aug. 18. 13:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Hááát nem tudom!

Szerintem csinálj egy tesztet, és akkor megnyugszol -az a biztos!

Utána meg biztosan elmennék a helyedbe dokihoz!

De különben ha nem feküdtetek le, hogy lennél terhes?

2010. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig orvoshoz kellene menned. Elhiszem, hogy félsz tőle, de előbb utóbb úgy is túl kell esned rajta.
2010. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!