Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Milyen számotokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Milyen számotokra az ideális barátnő? (Bővebben lent).

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ehhez hasonló kérdés van már, de nagyon kíváncsi vagyok az összesített véleményetekre.

Kort is írjatok! :)


Milyen számodra az ideális barátnő az alábbi szempontok alapján?


- Szemszín, hajszín, stílus

- Magasság

- Alkat (karcsú, teltebb, sportos stb…)

- Mellméret


- Belső tulajdonságok (kedves, odabújós vagy inkább vagányabb, visszafogott vagy nyitott, okos, vicces stb…)


- Mit várnál tőle a kapcsolatotokban?


- Mi adna okot a szakításra?


2011. ápr. 16. 17:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :)
2011. ápr. 16. 20:09
 12/15 Prosectura válasza:

Nos...őőő

- KÉK szem! Barna haj

- 175 körüli

- karcsú, de nem baj ha van pár plusz kiló rajta

- mellmérete kb akkora h pont jól elférjen a tenyereben


- Kedves, odabójós...minden ilyesmi :D

2011. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szemszín: kék barna zöld

Hajszín: Őszön kívül minden jöhet :)

Magasság: 170, de inkább 180 feletti

Alkat: Karcsútól a nőiesen teltig bármi

Mellméret: Legyen :) azon belül mindegy


Belső: Megbízható, odaadó, humoros, őszinte, vegye észre az élet apró örömeit, szeresse a kreatív hobbikat, visszafogott és nem árt ha van sütnivalója :)

Legyenek céljai legyen érdeklődő és kompromisszum kész ha szükség van rá. A bújós lányokat nagyon szeretem :)


Kapcsolatban azt várnám tőle, hogy legyen teljesen őszinte és hűséges. Találjon megfelelő arányt barátság és párkapcsolat között. Legyen nyitott velem kapcsolatban, ne hallgassa el a véleményét. Legyen kölcsönös a tisztelet, és kiegyensúlyozott a szexuális élet :)


Szakító ok: félrelépés, érzelmi megcsalás. A túlságosan karrierista nőkkel sem jövök ki igazán. Az sem tetszene, ha nem akarna családot, gyermeket.


24f

2011. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

-Ez nehéz pl nekem bejönnek nagyon a vörös kékszeműek de a barnákat is bírom ebből nincs ilyen h csak ez mint a legtöbb dologból,



-magasság, kicsit alacsonyabb nálam de igazán nem számít ne legyen túl alacsony de magas sem, a kicsit alacsonyabb az mondjuk 5 cm én 180 vagyok



-alkatból mondjuk könyebb leírni, ott inkább azt szeretem ha alapjában karcsó de van rajta egy egészséges háj réteg (bocsánat a fogalmazásért) de dagatttnak azért ne legyen mondható és ne legyen kigyúrt se és gyenge se



-nem igazán számít megintcsak inkább h ne legyen extrém egyik irányba se inkább a kicsit kisebb formásat szeretem,



-Nőies legyen nem szeretem a vagányat a nagyon cuki dörgölőzőst se jó ha nyitott ne legyen okostájás de sík hülye se egy kedves visszafogottabb de életrevaló lány



-bizalmat, megértést, értelmes beszélgetéseket, és mobilitást



szerelem elmúlása, kevés találkozás vagy valamelyikőnk számáról egy erős férrelépés

2012. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nah...


Szemszín: Barna vagy kék, semmiképp ne szürke, vagy egyéb.

Hajszín: Mind1 :D

Alkat: Teltebb :D

Mell: Mind1 mekkora, a mellek engem nem nagyon izgatnak, de am is mind1 lenne mekkora.

Belső tulajdonságok: Kedved, szeretetes, őszinte, hűságes-

Mit várnék tőle: Szeressen, tiszteljen, szánjon rám sok időt.

Mi adna okoz a szakításra: Ha rossz irányba menne... alkoholizálni, drogozna vagy bármi bűn. Megcsalást sem viselnék el... Max ha egyszer hirtelen felindulásból.

2013. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!