Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lánnyal kedves vagy és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagymásbab@ kérdése:

Ha egy lánnyal kedves vagy és a tenyereden hordozod akkor nem kellesz neki, ha nem foglalkozol vele, sőt bunkó, lekezelő vagy vele, akkor meg fut utánad, ez miért van így?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:

egyedfejlődés

ennél jobb okot nemtudok. gondolom úgy megy ez hogyha vkiért nem küzdenie kell egy csajnak akk aztmondja neki az agya h ennél jobbat is kaphat és megy a következőre. az agya azthiszi h most jobban járt pedig nem

2011. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez érdekes amit mondtál. Tényleg kézenfekvő magyarázat lenne. Én sajnos nem tudok tiszteletlen vagy bunkó lenni egy hölgyhöz. De mindig ráfázok a kedvességemmel. És olyan fickók után szaladnak aki még a születésnapján sem ajándékozza meg a lányt, le se szarja. Fel nem tudom fogni, mi lehet ebben vonzó egy lánynak. És most itt nem egy alul iskolázott, bunkó lányról van szó, hanem nagyon értelmes, kedves , okos lányról.
2011. ápr. 16. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdést tettem fel tegnap előtt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Amúgy ösztönökkel magyarázzák, hogy tudat alatt olyan pasit keresnek aki domináns meg macsó, rosszfiú stb...

2011. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én bunkókat elhajtottam mindig. Egynek eszébe jutott udvarolni kedveskedni, és ő lett a befutó.


Én spec. jobban szeretem ,ha a párom megbecsül, mintha lesajnál magasról.

2011. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

igen ösztönök. dehát az ösztönök is az egyedfejlődés során jött létre. sztem az én magyarázatom jobb.


am meg sztem ne foglalkozz az ilyen csajokkal. ha az ösztöneik irányítják a kicsi agyukat bitti buták lehetnek.


idővel lesznek akik belátják és változtatnak és lesznek olyanok akik egész életükben szenvedni fognak. aztán majd sírnak h nemjött össze és h minden férfi egyforma. dehát kérdem én ha minden férfi egyforma akk miért válogatnak?


majd ezért is kapni fogom a lepontozást

2011. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Természetesen én is bízok abban, hogy van olyan lány akinek a kedves srácok jönnek be, de nagyon sok ellenpéldát láttam már sajnos. Viszont sírnak is rendesen, hogy ilyen meg olyan bunkó velük a barátja. Én ezt sosem fogom megérteni. A legutóbbi barátnőmmel a mai napig jóban vagyok, cirka 1 éve szakított velem, hogy nem szerelmes. Visszament a volt barátjához aki egy akkora bunkó, hogy arról jobb nem beszélni. nem is sokat találkoznak, tulajdonképen az nem is kapcsolat, de azért felhívogat és szoktunk találkozni is. Igényli a társaságom. És én hülye meg sosem tudok neki nemet mondani, pedig lehet azt kéne. Azt mondja tetszem neki mint férfi, nagyon szereti a kedvességem, és jól is érzi magát velem. De nem szerelmes. Érdekes történet, de úgy érzem nekem kell pontot tennem a dolog végére, mert ez nem mehet így tovább.
2011. ápr. 16. 16:44
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez az ellapot 23-25év felé elmúlik. Addigra már kitombolták magukat a nők, és ideje komolyabban gondolkodni a jövő iránt. Addig viszont sz*pás van velük.
2011. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Itt nem a kitombolásról van szó, konkrétan az a lány akiről beszélek nem egy olyan fajta. Ráadásul nem 25 hanem 30 éves.
2011. ápr. 16. 17:42
 9/9 anonim ***** válasza:
hali én vaok az 59%os válaszoló. ha legközelebb rádír vagy felhív küld el a francba vagy dobd a telefont a dívánba hadd csörögjön. hiszen erre vágyik. nemtudom hány éves vagy ,de ritka az ilyen értelmes ember. hagyd a francba. téged se az érzelmeid hanem az eszed irányítson.
2011. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!