Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha keveset foglalkozol a pasival, ő oda van érted. Párkapcsolatban is. Tapasztaltátok?

Figyelt kérdés

Könyve is olvasok róla jelenleg.. de tényleg van igazság alapja :)

1 pl: te nem hívod telefonon csak ő keres s te kezdeményezed a telefon beszélgetés abbahagyását minden alkalommal..

garantált hogy többször is hívni fog :) de természetesen nagyon kedves vagy vele végig, de ugyanakkor vmilyen szinten érezteted vele h te mégis független vagy annak ellenére hogy vele jársz..

de ezeket a dolgokat most nem ugy értem hogy magasról lesz@rod a pasit.. egyszerűen így izgalmasabbnak találnak és titokzatosnak..

nektek mi a véleményetek erről?


2011. jan. 17. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
jó esetben igen, rosszabb esetben meg ő is ezt kezdi csinálni, vagy megcsal vagy csak szimplán elhagy...
2011. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem baromira fölösleges egy érett kapcsolatban
2011. jan. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

velem is csinálták, és utáltam

soha nem keresett: ha egy hétig nem hívtam, nem beszéltünk

ha nem hívtam sétálni: nem sétáltunk

stb...


ti lányok ne tegyétek!

2011. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát csináld, nem fog sokáig tartani a kapcsolatod...
2011. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

igen ezt én is észrevettem, hogyha távolságtartóbb vagyok akkor állandóan keres, kedveskedik, bújik. hogyha kimutatom felé az érzéseimet, akkor egy bizonyos idő után ritkábban keres és nem is olyan rendes, kedves alig foglalkozik velem:S Szerintem ezt hívják kényelemnek, mikor a pasi úgy érzi, hogy minden rendben van és nem kell "küzdeni". csak az a probléma, hogy egyik végletből a másikba esnek:S és sajnos ekkor érzik a lányok azt, hogy elhanyagolják őket...ami igaz is valamilyen szinten.

24/L

2011. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban, minden alkalommal?! Úgy kivág, mint a macskát sz@rni!!

Ennél talán okosabban, és mértékkel. :)

2011. jan. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem természetesen én is keresem.. de ő többször keres engem mint én őt.. hétköznapira átírva én keresem telefonon heti 1x ő meg 4x :)

de különben is mi minden nap találkozunk.. mert egy az iskola..

de ha minden nap felhívnám 3x sztem azt minden pasi megunná.. én erre gondoltam távolságtartás alatt..

2011. jan. 17. 18:29
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

A pasik menekülnek, ha be akarják birtokolni őket.

Persze punciért egy ideig, vagy jó punciért még tovább erőszakot vesznek magukon, de ez nagy igazság, amit leírtál

2011. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatban már a taktikázás túlzottan visszaüthet. Inkább arról van szó, hogy őrizd meg az egyéniségedet, legyen saját véleményed, ne legyél a másikkal teljes szimbiózisba, mert akkor már nem úgy fogja érezni, hogy a másik fele vagy, hanem annyira egyek vagytok, hogy nincs is másik fele...

Nem tudom, érthető voltam-e?

2011. jan. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

háát a szimbiózist bioszból tanultuk :D

de amúgy valamennyire..

tudom támasznak kell lenni a másiknak :) így szeretett belém hogy mellette vtam mikor nehéz volt neki..

szal harmóniában élünk..sose veszekedtünk és tényleg minden meg tudunk beszélni.. és érzelmileg nagyon durván egymásra tudunk hangolódni :9 őaz első ilyen barátom :)

ezért is nem akarom birtokolni, inkább teret neki.. és látom rajt így h szeret és én sem aggódok folyton hol van mit csinál stb..

sztem ez akkor szokott kijönni a féltékenység ha már érzi az egyik fél hogy a másik kezd eltávolodni tőle.

2011. jan. 17. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!