Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soktatok hazudni (füllenteni)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soktatok hazudni (füllenteni) a párotoknak? (több lent! )

Figyelt kérdés
Ha igen miről? És miért? Molyen gyakran?
2011. ápr. 15. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, de nekem már hazudtak.

Nem is értem a hazugság mire jó egy párkapcsolatban, szerintem ha valaki hazudik, az nem szereti a másikat, és akit szeret, annak nem hazudik.

2011. ápr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az ilyenek azzal védekeznek, hogy nem akarnak megbántani az igazsággal, csak neked akarnak jót. Aham, persze. Egyetértek veled, ha szeretsz valakit nincs értelme hazudni, de szerintem ha szeretsz, okot se adsz arra, hogy egyáltalán kellemetlen helyzetbe hozd a párod és hazudnod keljen.
2011. ápr. 15. 09:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is úgy gondoltam, hogy egy párkapcsolatban az egyik legfontosabb dolog az őszinteség. Hiszen kivel legyél őszinte, ha nem a saját pároddal, akit magad mellé választottál.

Viszont. Most van egy párom már egy éve, aki olyan szinten féltékenykedik ok nélkül, hogy úgy érzem, ez kezd a kapcsoaltunk rovására menni. És bevallom őszintén, hogy van olyan, mikor nem mondok el neki valamit, mert akkor egyből jönnének a vádak, kombinációk. Így kénytelen kelletlen arra kényszerülök néha, hogy ne legyek őszinte. Ez igazából úgy zajlik, hogy például beszélgetek egy sráccal csak úgy, és azt nem közlöm a párommal, hogy én szóba álltam valakivel - mert még az is baja neki.

2011. ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. ápr. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem és titkaink sincsenek egymás előtt. Másrészről soha nem bántanám meg. Ha az igazság esetleg fájna neki, mindenképpen találok olyan módot az elmondására, amivel a legkevésbé bántom.
2011. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én szoktam ha vmi meglepetésre készülök szülinapjára , évfordulóra stb., az ezzel járó készületek , jövés-menés , titkolózás , jaj meg ne tudja !

Persze ez utólag mindig kiderül, mi miért volt :) de ezt fordítva is megkapom :)

Amúgy meg nem, nincs annak semmi értelme ha félre vezetjük a másikat ! Bele kell abba gondolni, hogy olyan dolgokat tegyünk meg, amit ha mi kapnánk vissza az nekünk hogy esne !


28/L

2011. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legfontosabb dolog egy párkapcsolatban azaz ŐSZINTESÉG, kivel legyünk azok, ha nem a párunkkal? Persze vannak/voltak kis füllentések Nálunk, de ezek CSAK ha meglepetésre készültünk a másiknak. Szerintem ez legtöbb párkapcsolatban így van. Feltéve akkor nem, ha megbeszélik előre a dolgokat, hogy ki minek örülne.
2011. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csak nem mondtam el dogokat. Pl. nem mondtam, hogy az új kollegina hogyan néz ki. Mert eléggé az esetem. Felesleges féltékenységet szült volna... De előbb-utóbb úgyis szóba kerül, tehát ma már azonnal elmondanám.
2011. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó, hát olyanok szerintem mindenütt vannak, hogy ha meglepire készülünk, akkor nem mondjuk el, vagy füllentünk kicsit, vagy olyanok, hogy egy rokon, barát, vagy ismerős bizalmasan elárulja nekünk valami titkát a magánéletével kapcsolatban és azzal azért nem rohanunk elpletykálni még a párunknak sem, ha nem érinti, de szerintem ezek azért természetes dolgok. :) 10:19 voltam.
2011. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

vannak dolgok, amiket nem mondok el, így felesleges vitákat kerülhetünk el! Persze, ha rákérdez, pl.ki hívott, hol voltál ilyen sokáig akkor elmondom neki.

Nem kell rosszra gondolni, de néha elég keményfejű a párom. Elkezdett valamit megszerelni, és csak nem ment neki, kínlódott egy ideig, aztán mondtam hívja fel a fateromat, aki autószerelő, de Ő nem, majd egyedül is meglesz! Erre én felhívtam titokban, és láss csodát k.b. 1 ó múlva mintegy mellesleg megálltak a házunk előtt! Meg is lett a szerelés és nem volt vita!

2011. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!