Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol keressem azt a lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressem azt a lányt, akire igazán vágyom? Létezik még egyáltalán ilyen lány?

Figyelt kérdés

Hello!


Én egy 22 éves egyetemista srác vagyok, fogjuk rá nem nézek ki rosszul, de persze kinek mi. A helyzet az, hogy az elmúlt években elég sok lánnyal randiztam, ismerkedtem. Biztos velem van a baj, de már kis srác korom óta volt egy képzetem, hogy a lányok aranyos, édesek, és meg kell őket védeni:) Nem baj, ha néha esetlen, vagy akár totál pancser valamiben, vagy ha naív, esetleg félénk, mert én mindig úgy gondoltam, hogy majd ott leszek mellette mindenben és segítek neki, közösen élünk meg jót és rosszat. Szóval volt egy ilyen ideám a férfi-nő szerepekről a fejemben, ami gyakorlatilag most már inkább egy álomvilágnak tűnik. Ugyanis azok a lányok, akikkel randiztam, nagyrészt baromi határozott volt, (mégha nem is tudja pontosan mit akar, de kellő dominanciával akarja azt is:D), és terjed ez a hercegnő szindróma, hogy minden lány a legszebbnek, legvonzóbbnak, legsikeresebbnek akarja magát láttatni és érezni. Shopping, bulik, tánc, pasizás, stb. Ezt egy darabig meg tudnám érteni, de ez a hiúság olyan szintű túlcsordulása, hogy én ettől a falra mászom és szabályosan lenézem a lányt, hogy jézus már megint egy idióta buta p*csa. Nem akarom erre kiélezni a mondandóm, meg biztos én is sz*rul választok, de hiába a bájos, szép külső, a belső legtöbbször a minimális nívót sem üti meg. Hazugságok, sz*rkavarás, kombinálás, pletyka. Ki-kivel jár, ki milyen az ágyban, kinek mekkora bréje, kész agyrém. Létezik még olyan lány, akinek van valami, "klasszikusnak" nevezhető intelligenciája? Szeret pl. sétálni, színházba járni, vagy néha könyvet is szokott a kezébe venni? Szóval nemcsak a fészbúk meg a divatszrságok? Olyan lány, aki képes néha egy kicsit gondolkodni, elvont lenni, nem fél megélni és kimutatni az érzelmeit, aki tudatosan is akarja a partnerét megismerni? Akár közös kirándulások, utazások keretében, de legyen az lényegében bármi, mittomén felülni egy hullámvasútra, most hasra ütöttem:D Kezdem elveszteni a hitem a nőkben, mert én egy érzelmes srác vagyok, és szeretném ezt visszakapni egy lánytól, de inkább leszek egyedül, mintsem elviseljem a felületes sablonszövegeket.

Hol lehet találni klasszikus, átlagos, aranyos csajokat?


2011. ápr. 15. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Így olvasva eléggé egy kaptafára sikerülhettek a randik.

Viszont egyiket sem ismerted meg jobban,mert akkor tudnád,hogy senki sem egyforma.

Szélesítened kellene a csábítási zónád.

A ki milyen az ágyban,meg mekkora bréje dumák,miért zavarnak téged?

Én pont az efféle női beszélgetéseknek köszönhetőn dugtam meg többet is egy adott nő társaságból.

Elmondja a barátnőjének a bige és ő is akarja.

A fészbúk dilivel egyetértek,idegesítő.A csajok nagyrésze tényleg függ attól a sz@rtól.

A kirándulás,hullámvasút stb dolgok is alapak egy kapcsolatban,nem extra,uh az összes csajommal volt ilyen.

Ne kategorizáld őket.Válassz ki egyet és éld át vele amit akarsz.

2011. ápr. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hm... esetleg visszaadjam a hited?

Bár túl keveset írtál az ideádról, hogy megtegyem :)


Csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy biztos egyáltalán, hogy ezt akarod? Sokan hitték már ezt, aztán csalódniuk kellett, amikor betoppant a várva várt szerencse.

Egyébként ezek a lányok ott vannak az élet minden területén. Nyilván koncentráltan azokon a helyeken, amikhez a lelki tulajdonságok kötődnek. Mi benne a rejtély? :)

Sőt, pasiban is találtam már detto ilyet. Nyilván nem vagyunk egyedül :)

Máskülönben ez csak egy költői kérdés lenne. Bár van egy olyan érzésem, hogy tulajdonképpen annak szántad.


21/L

2011. ápr. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál azok egy bizonyos típusú nő jellemvonásai. Stílus. Attól még nő. Nehogy azt hidd attól hogy intelligens, olvas, szeret színházba járni, nem fog ugyanúgy átbaszni mint a többi. :D Hát ha most ez elkeserítő, sajnálom, de az éremnek két oldala van. Az is lehet hogy egy olyan lányban találod meg azt amit _igazán_ keresel, aki például elsőre egy tipikus divatcsajnak tűnik.
2011. ápr. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na én meg pl. ilyen fiúkat keresek,szinte nagyítóval, mint te... Kiméletlen egy világ ez...
2011. ápr. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak. De a pasik nagyrésze azokat a lányokat veszi észre akikbe te belebotlasz. Lehet ott van az orrod előtt csak észre sem veszed , mert nem ismered annyira hogy ilyeneket tudj róla. A legtöbb pasi tapasztalatom szerint buliba ismerkedik és sajos az a lány aki nem nagyon bulizik....hát nem sok esélye van:S. Ez sajnos tapasztalat. Sztem ismerkedj az egyetemen , ott biztos van ilyen lány:).
2011. ápr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na én kb magamra ismertem. Néha totál esetlen vagyok, mindent elrontok, és csak azért törekszem a karrierre, ahogy te fogalmaztál, hogy hasznosnak érezzem magam. Oké, lógok facebookon, de ha pesten élnék, akkor minden hétvégén az állatotthonban lógnék, így csak önkéntes befogadó vagyok.


Szoktam olvasni, sétálni is szeretek, színház nem annyira, de néha jó lenne. Bulizni nem szoktam, inni is csak minimálisan.

Szóval igen, lehet találni még ilyen csajokat szerintem :D

2011. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az okosabbaknak eleve nem lenne elég a kiszolgáltatott cuki háziállat-szerep.
2011. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!