Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem romantikus lányok! Örültök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem romantikus lányok! Örültök egy kicsit is vagy hidegen hagy? Töbi lent!

Figyelt kérdés
Ha párotok romantikus alkat és néha elromantikázik, meglep valamivel, valami romantikusat találki, ti annak tudtok örülni vagy úgy vagytok vele, hogyha neki jólesik akkor hadd csinálja, de titeket különösebben nem izgat. Vagy néha kell a romantika nektek is? Ki lehet fejteni bővebben, ha volt ilyen eset!
2011. ápr. 13. 20:20
1 2
 11/12 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Lehet, hogy velem van a baj, de ha engem egy pasi tengernyi lufival, virágokkal, illatgyertyákkal várna térden állva, az első gondolatom az lenne, hogy "mi van, félreb.sztál?"
2011. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én romantikus nem vagyok. de érzékeny az igen.(főleg rossz értelemben) szóval egy csomódolog nem mozgat meg semennyire. :D
2011. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!