Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha áthiv titeket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha áthiv titeket egy srác filmet nézni magához akkor mit gondoltok? Többi lent!

Figyelt kérdés

1. Megnézünk egy filmet.

2. Lehet, hogy megnézünk egy filmet, de igazából a szex miatt hiv át. (Ha tudjátok, hogy igy van, átmentek?)

3. Nem nézünk filmet, biztos vagy benne, hogy szex lesz belőle és szaladsz is.


Persze ez már néhányadik randi után vagy már kapcsolatban történik. Ha van még több opciótok irhatjátok.


2011. ápr. 13. 13:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ha szexelni akarsz akkor ne gondolkozz, ki ne hagyd!

Ha nem akarsz vele lefeküdni, akkor ne menj át.

2011. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Vicces, hogy mennyire naiv voltam:D

Az első barátom felhívott filmezni és azt hittem tényleg filmezni. Aztán kiderült, hogy nem, én meg csak néztem, hogy mi vaaan? xD Nem lett semmi, aztán utána szakítottam vele(NEM emiatt:) )

18L

2011. ápr. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szex miatt.
2011. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát ja. Gáz amikor áthívsz egy lányt filmezni, és _tényleg_ filmnézés lesz belőle.:D
2011. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Remélném, hogy filmet is fogok látni, ha már azért hívott, de azért tiszta bugyit vennék, ha már úgyis zuhanyoztam, meg ilyesmi.
2011. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100% hogy szex lesz a vége...ha meg nem, akkor is bepróbálkozik.
2011. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!