Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha áthiv titeket egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha áthiv titeket egy srác filmet nézni magához akkor mit gondoltok? Többi lent!

Figyelt kérdés

1. Megnézünk egy filmet.

2. Lehet, hogy megnézünk egy filmet, de igazából a szex miatt hiv át. (Ha tudjátok, hogy igy van, átmentek?)

3. Nem nézünk filmet, biztos vagy benne, hogy szex lesz belőle és szaladsz is.


Persze ez már néhányadik randi után vagy már kapcsolatban történik. Ha van még több opciótok irhatjátok.


2011. ápr. 13. 13:41
1 2
 1/16 lovelyne ***** válasza:
tuti szexelni akar!:)
2011. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2. én nem hiszem hogy átmennék.
2011. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? Mert ha mondjuk 30 ,akkor úgy válaszolnék mint egy 30 éves nőnek és nem úgy mint pl egy kis buta fruskának.
2011. ápr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Filmet is nézünk, félig. Aztán szex lesz belőle... Ha két ember vonzódik egymáshoz,netalántán szerelmesek ez nem is lehet másképp. Amúgy szaladnék :)
2011. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 szamóca. ***** válasza:

4. lehet hogy filmezni hív át, de úgyis szex lesz belőle.

és igen, ha már kapcsolatban történik akkor rohanok át. :)

2011. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hát elég gáz ha egy 30 éves nőnek ez még kérdés :)
2011. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Küldd el mind a két választ! :)
2011. ápr. 13. 13:48
 8/16 anonim ***** válasza:
volt már mindegyikre példa.Először csak dvd-ztünk,a kövi alkalomkor már dvd sör vacsi és sex is volt,utána meg már rohantam ha áthívott:D
2011. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én a páromat az első randi után tanulni hívtam át,de szexelni akartam, ő meg nem igazán,pedig én vagyok a lány. De csak rávettem:-)
2011. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
:D Szted?
2011. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!