Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet megkülönböztetni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megkülönböztetni, hogy azért akar ismerkedni a fiú, mert komoly kapcsolatot akar, vagy mert csak egy alkalmat?

Figyelt kérdés
Pl. egyetemi környezetben....Hogyan viselkedik?A barátai hogyan viselkednek?Honnan tudom,hogy nem csak azért akar ismerkedni,hogy legyen egy szexpartnere,hanem komoly barátnőt akar?
2011. ápr. 12. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:

A második alkalom után lehetsz csak biztos.

Addig csak előítélet és spekuláció minden, ami lehet hogy végül a fiú ellen szól, és ráarásul nem is igaz.

2011. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már hogyhogy csak a második alkalom után lehet biztosra mondani? Ezt azért nem hiszem el.
2011. ápr. 12. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már az első pár alkalommal csak arra megy hogy mikor feküdtök már le, és látod rajta h ez hajtja akkor nem komoly kapcsolat. De ha lefekszel vele már az elején akkor fogalmam sincs sajnos.
2011. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még csak annyi van, hogy 2-3 hete szemez velem,meg a barátai lökdösik,nevetnek,ha megjövök,és szólnak neki,hogy figyeljen.
2011. ápr. 12. 15:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező.

Ezt nem lehet megjósolni, vagy előre megmondani mert alapjáratban minden fiú beleértve engem is :)) a vadászösztön hajtja és nem az, hogy ez a lány lesz életem párja, akivel a sírig együtt leszek. Szóval alapjáratban egy srác se gondol komoly kapcsolatra, csak kalandra. Ha esetleg a barátai körében olyat kommunikál, amivel arra utalna hogy ő csak szexpartnernek nézi a csajokat, az se biztos hogy komoly. Tudod mi fiúk nem arról dicsekszünk baráti körben, hogy milyen szép komoly kapcsolatom van. Mert az olyan "lányos". Fiúk sose beszélnek arról hogy én egy szép komoly kapcsolatot szeretnék ettől a lánytól, hanem hogy ezt a csajt is jól megdugnám, egész éjjel szétcsókolnám...na nem folytatom, pedig még tudnám :)...persze ez nem jelenti azt hogy csakis az lenne a szándék. Ha nem érted nem baj, én se értem a nők logikáját. :) De a lényeg a folytatás már a nőktől függ. Ha elég érett vagy és valódi értéket is tudsz adni magadból, tehát ha el tudod azt érni, hogy úgy érezzük ebben a lányban olyan érték van amiért érdemes vele együtt maradni, pl. a legfontosabb ne legyen a lány ribancos...akkor egy normális érett gondolkozású fiú elgondolkozik egy komoly kapcsolatról is. Tehát a lényeg, hogy ezt nem lehet látni a fiúkon mi a valódi szándéka, csakis attól függ, milyen a lány/nő belsőleg.

2011. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tótalaki Ottó ***** válasza:

Előzőnek: csak a magad nevében beszélj! Vannak olyan srácok is, akik az elejétől komolyan gondolják. Ja, hogy ezt a baráti társaságban nem lehet bevallani mert kiröhögnek? :P Na ezt kellene kinőni, de ehhez kell még pár év.


Kérdezőnek: nem tudhatod, de azt tanácsolnám, hogy tapasztald meg. Akár jó vége lesz, akár rossz, mindenképpen csak nyerhetsz vele. Érzelmileg, lelkileg sokkal érettebb leszel, ha majd jön az első (talán egyetlen) igazi párod. Jobban felismered majd a szándékokat és jobban ismered majd magadat.

Megjegyezném: Nem azt mondom, hogy feküdj le vele mindenképpen. Csináld úgy, ahogy érzed. De ha kihagyod az együttjárást, miközben tetszik, akkor csak vesztesz.

Ja, ha nem kezdeményez, tedd meg te. :)

Én jót nevetnék a következő jelenten.

Odamégy hozzá és a barátai előtt azt mondod: "Figyelj, ha te nyuszi vagy és nem mersz kezdményezni, akkor megteszem én. Meghívsz egy kávéra?" Miután jól kiröhögte magát a banda, körbenézel és azt mondod: "De a többi kisfiú itt marad."

Ennyi. :P

2011. ápr. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tótalaki Ottó ***** válasza:
Még valami: Egy nő legyen nő. Csábítson, hogy a férfit kicsit megőrjítse. :) De ne mindenkit, csak azt, akivel komolyan gondolja.
2011. ápr. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ajj de zsivány volt eza pár komment>.> imádtok szívózni mi? hehe XD viszont ha kitartó a srác és megérti ha nem akarsz puff lefeküdni akkor valszeg komoly szándéka.
2011. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!