Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el neki? Helyesne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? Helyesnek tartod?

Figyelt kérdés

én 14 éves vagyok, ő 30... mit gondoltok? Tudom, hogy pedonak hangzik, meg minden... :S

egyébként hogy mondjam meg neki, hogy tiokban kell tartanunk a kapcsolatunkat? :(


2011. ápr. 11. 20:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
de ha NINCS szexuális kapcsolat (közösülés)?
2011. ápr. 12. 22:03
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem értem,miért jó ez neked.Ő igényel olyan dolgokat is,amiket te elvileg meg tudnál neki adni,gyakorlatilag viszont,ha megadod akkor ő börtönbe kerülhet,te meg sérülsz.Nem neked való ez a kapcsolat,ezt fogd fel.Mi a jó abban,ha pengeélen táncolsz,ráadásul titkolóznod is kell.Nem vagy érett ehhez.Keress máshol szerelmet!
2011. ápr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De ő igényli a szexuális kapcsolatot ha egészséges felnőtt...bár ha 14 évessel jár akkor tuti kattant.
2011. ápr. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
az egyikőtök nem egészséges mentálisan. vagy várj jobban belegondolok.öööööö mindkettőtöknek vmi komoly baja van.
2011. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

.. a te részedről nincs szex... de egy 30 éves férfinak....


annak meg nem sok értelme lenne, ha titokban tartanátok... valószinüleg nem sokat találkoznátok, de ha igen akkor is nála, hogy a szüleid, ismerőseid még csak véletlenül se lássanak meg... és ő gondolom nem csak beszélgetni,nevetgélni, és a kezedet fogni szeretné...


hogy hogy mond meg neki, hogy titokban kéne tartani?? .. miért ő mit gondol, hogy a kb... 38 (?) éves szüleidnél vacsoráztok majd, vagy átmegy filmezni, és a szüleid eltürnék ezt???? nem hiszem...

hagyd ezt a férfit!

2011. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!