Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerelem? Azt hittem nem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem? Azt hittem nem, de akkor miért érzem ilyen rosszul magam?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok!a legjobb fiúbarátom évek óta szerelmes belém,de én csak barátként tudtam gondolni rá,és akkor még volt kapcsolatom és nagyon szerelmes voltam !Azóta azzal a sráccal szakitottunk,és végül összejöttem a legjobb barátommal..azonban most szakitottam vele mert hogy még nem tettem túl magam az elöző barátomon(úgy éreztem)!

Ez pár napja volt,azóta borzalmasan érzem magam!Napok óta görcsösen ,hirtelen tör rám a sirás,Nem tudok tanulni,koncentrálni bármire is,alig szólok valakihez ,senkihez nincs kedvem,napok óta nem tudok enni,az idegességtől és a szomorúságtól hányingerem van,egyszer ettem azt is rögtön kih.nytam !A barátaim elrángattak bulizni szombaton de onnan is hazaszaladtam sirva ,mert mindenben mindenhol csak az ő arcát kerestem,megpusztulok úgy hiányzik a csókja ,az ölelése!Egész nap csak itthon szomorkodok !És akkor bemeséltem magamnak ,h ő egy barát!Na de egy barát elvesztésénél nem érez igy az ember vagy igen???a régire meg már nem is gondolok =( :S!Most mit csináljak?:S


2009. márc. 1. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd föl a legjobb barátodat, vagy nevezzük nevén: Kedvesedet! És azonnal beszéljetek meg egy randit, és ne hagyd menni! :) Vele boldog vagy, nem? :)
2009. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

jól érzed így magad? Miért nem hívod föl, és beszélsz vele? Megvárod míg végülis túl teszi magát rajtad, és aztán majd emésztheted még jobban magad?

Szedd össze magad kérj tőle bocsánatot, és mondd meg neki, h régóta szereted, és nem is tudtad. Meg fogja érteni, de egy percet se késlekedj, akár hajnali kettőkor is felhívhatod! (annál romantikusabb... :D)

2009. márc. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenkiben őt keresed akkor mindenképpen meg kell próbálnod vele újra! Keresd meg gyorsan és mondd el neki, hogy most jöttél rá, mennyire szereted. Beszélj neki őszintén, a szívedből :)
2009. márc. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na, beszéltél vele?
2009. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most találtam meg ezt a nagyon régi kérdésemet. Köszönöm,hogy segítettetek, felkerestem azóta is együtt vagyunk, együtt élünk boldogan,szerelemben. :)
2015. márc. 31. 17:04
 6/6 anonim válasza:
Istenem de jó ezt elolvasni.
2017. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!