Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelme vagy csak a szereto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelme vagy csak a szeretoje vagyok?

Figyelt kérdés
Szakitas utan vagyunk eppen 5 hettel.Elso nap a szakitas utan mar ujra lefekudtunk egymassal....pedig csak egy kavera hivtam meg....o kezdemenyezte...ez a dolog azota is nap mint nap elofordul.3 honapig voltunk egyutt es a kapcsolat kozepe korul kezdtunk mind ketten tobbet erezni egymas irant amig szerelmet vallottunk egymas irant.pedig o meg csak 18 eves l en meg 22 f. Meg mai napig is mindkettonknek van kulon parkapcsolatunk de ugyis osszehuz a sors...az o pasija eleg rossz az agyba(allitasa szerint) velem meg kielegultnek erzi magat. De akarhanyszor beszelgetunk vagy hasonlo mindig de mindig mikor kimondja nekem hogy "szeretlek, hianyzol " elkezd sirni.mar nem tudom hogy neki a szemeimnek vagy az erzeseimnek hidjek.....adjatok par jotanacsot.koszi:)
2011. ápr. 11. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindketten egymás szeretői vagytok.

De elég parasztság úgy összejárni a csajjal, és a csaj részéről is az, hogy mindkettőtöknek van már valakije.

2011. ápr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ebben igazat adok neked...de egyszeruen nem tudok ellenallni neki:(
2011. ápr. 11. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Részéről ez még szerelem. Legalább is az általad elmondottakból.
2011. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolj már bele!Összejártok,szexeltek,ha szerelmesek lennétek,akkor nem tartanátok mindketten még egy pótvalakit otthon...minek az a szenvedő fél a másik oldaladon?Ezt kérdezd már meg a leányzótól is,szerintem nem vagytok komplettek...már elnézést,de ha szeretitek egymást,akkor miért nem vagytok együtt?Beszélgessetek az érzéseitekről,mert ez így látszólag egyikőtöknek sem jó!Ne szenvedjetek tovább,hanem lépjetek vagy jobbra vagy balra,ez a kapcsolat csak felőröl mindkettőtöket...:(
2011. ápr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindegy mik vagytok, mert ez így nem tisztességes.
2011. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!