Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk. Zavar ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Zavar ha egy lánynak azok a kedvenc énekesei akiket te "utálsz"?

Figyelt kérdés

van egy fiú akivel évfolyam társak vagyunk, elkezdett tetszeni, és úgy tűnik, hogy neki is tetszem... bírom, bár kicsit máshogy gondolkodik mint én, valahogy gyerekesebben.. (nem mintha na felnőttnek, érettnek gondolnám magam, de őt mégis gyerekesebbnek...) na mindegy is...

és hát kirakott facebook-ra egy alkamazást,.... "ki a legbuz*ibb ember a Földön"...erre kidobott neki egy nevet.... na igen, de az akit kidobott neki, nekem az egyik kedvencem, sokat hallgatom a számait, videoit szoktam nézni, újságban.. meg igy mindenhogy bírom, de nem túlzás szinten... nincsenek róla posztereim, nem a hátterem a telefonomon..


és ugyan ez megvolt, a másik kedvencemmel... csak másnéven futó alkalmazással... +annak a másik embernek (magyar)a nagykoncertjén is voltam...


tudom, hogy nem ezen fog múlni, hogy összejövünk-e, de... azért lehetne jobb is...


nektek zavaró/negatív ha a lány szeretei azoknak a zenéjét, akit te nagyon nem bírsz??


mert valószínű, hogy láthatja, hogy én "belájkoltam" ezeket az énekeseket, mert ismerősök vagyunk..


amugy nem az a fikázó fajta, normális... a 2 énekest pedig nem istenítem meg semmi, nem róluk beszélek állandóan, szimplán szeretem a zenéjüket, és őket is bírom, szivesen nézem őket a TV-ben, és olvasom a kiírásaikat.. a koncertet is nagyon élveztem...


ja és engem nem zavar hogyha "fikázza" őket mert azt se tudom, hogy az alkalmazást azért tette ki, mert huuu mások is kiraktak ilyeneket, vagy mert ezt gondolja.. de ahogy ismerem, szerintem inkább poénnak gondolja..


2011. ápr. 10. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Tényleg gáz, ha sp-t meg fluort hallgatsz.

De amíg előttem nem beszélsz róla és nem hallgatod, addig nem érdekel.

2011. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig. Hát nem a legjobb, ha mondjuk bömbölteti a szarját a jelenlétemben, de természetesen ez nem "váló" ok.
2011. ápr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom szerintem a zene az eléggé rámutat arra hogy kinek milyen a személyisége, vagy magára az élet stílusára. Engem mondjuk az nem zavarna ha olyan zenét hallgatna amit én nem szeretek. De van 1-2 amit kifejezetten utálok az ilyen szar anti fitness club meg tokio hotel vagy mi a rák. Az eléggé zavarna ha ilyet hallgatna, mondjuk valószínűleg esélye sincs annak hogy olyan társaságba keveredjek ahol ez megy
2011. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik válaszolóval értek egyet. Én sem tudnám magam elképzelni egy ilyen lány mellett.
2011. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

értem..


amugy nem érzem magam gáznak, mert mondtam, hogy neem megörülési szinten, hanem szimplán, szívesen hallgatom a zenéjüket, de nem örjöngök, és nem beszélek róluk, főleg mert tudom, hogy megosztóak, meg hogy minenki mást szeret.... ő csak annyit tud, hogy belájkoltam őket.. nem összevssze lájkolgattam, de nem is csak őket.. a 8 kevdencemet, és nemegy stílus...


igen, az egyik SP... Katy Perry-t, Kanye West-et, Alex Goot-ot, Day-t és a Hősöket is belákoltam (nem irok ki szövegeket, vagy nem rakom ki a képeiket, a nevüket szivecskékkel.....)

2011. ápr. 10. 22:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek olyan zenék amit sok (átlagos?) lány szokott hallgatni. SP-n kívül egyik se zavarna igazán, mondjuk én ezek közül egyiket se hallgatom és nem is nagyon ismerem, csak pont annyira hogy tudom hogy nekem ez nem kell. Mondjuk az biztos hogy ha én lennék az a srác, és összejönnék veled akkor biztos átvinnélek egy másik világba, és utána már nem hallgatnád ezeket a média által felkapott tini szennyeket :)
2011. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem működne egy olyan emberrel, aki nem azt a zenei vonalat szereti, amilyet én. Teljesen más lelki alkatra vall. Ráadásul a felszínes, értéktelen embereket nagy számban vonzzák be azok a zenék, amiket személy szerint ki nem állahtok :/
2011. ápr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem a zene lesz az a láncszem, ami kettőtöket összeköt. Nem csodálkozom, amilyen zajokat mostanában zenének neveznek.
2011. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

akkor ki lájkoljam?? de az nem igazán lennék én, mert attól hogy nem mutatom, én még ugyanugy hallgatnám, és ugyanugy megnézném a kiírásait...és ugyis megtudná... amugy a barátaim se SP rajongók, de tudják hogy szeretem a zenéjét, és ha az van, hogy mégis fikázzák én nem izélok, nem a vitázós tipus vagyok... csak annyit mondok hogy jó.. nekem azért tetszik... és természetesen vele se álnák le mégha nagy kedvencem lenne, akkor se mer azért ő többet jelent.... meg nem is a kép maradsz féle divat, direkt sláger számait hallgatom.. gépes hanggal.. inkább az uj CD-jéről az acousticus, meg a rappes számokat..


amugy ma nagyon jó volt :D.... mivel sulistársak vagyunk, könnyebb, és ma is oda jött, beszéltünk, meg minden... :) és most olyan boldog vagyok...... :) :)

2011. ápr. 11. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!