Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mi legyen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h van egy fiú nevezzük B-nek..

Tavaly májusban járni akart velem de nemet mondtam. Aztán meg osztálykiránduláson elég jól elvoltunk meg együtt aludtunk(csak alvás). És vhogy szépen lassan bele szerettem. Közbe összejött egy csajjal és jóformán csak szenvedtem. Most meg szakítottak. Én még lassan egy év után is szerelmes vagyok belé és bánom h akkor hülye vtam. Mikor feljön vmi olyan téma h mi lenne ha nem lennék meg minden, akkor az van h azt nem birná meg h nem akar elvesziteni meg ilyenek. Meg mondta h szeret és csak benem bizik meg meg velem tudja megbeszélni a dolgait. Meg párszor eljön hozzám és dumáluk meg minden. Meg hívott sétálni is de aztán abból nem lett semmi, mert aznap pont bnömnél vtam. És nem tudom h mi van. Meg néha elég kétértelműen fogalmaz. Szerinted mi van? :D Előre is kösz.


2011. ápr. 10. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Női logika, miért van kevés értelmes nő komolyan mondom...


Mond meg neki hogy tetszik neekd, ő is szerelmes beléd, ne legyél már hülye...

2011. ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát kösz a választ.. (:

egyébként meg vtak köztünk kisebb nagyobb h is fogalmazam, incidensek és nem vagyok benne biztos h azon oylan fuu de nagyon könyen tul tette magát mert elégé bunko vtam..

2011. ápr. 10. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!