Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai a házasság vagy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai a házasság vagy még várjunk?

Figyelt kérdés
Én 24 éves leszek 2 hét múlva, Barátnőm 23 lesz augusztusban. másfél éve vagyunk együtt, mindenki még a szüleivel él. Én dolgozok, havi kb 100-110et kapok, Barátnőmnek nincs munkája. Szeretjük egymást nagyon, laktunk is együtt már, de megszünt a munkahelyem ezért haza kellett jönnünk. Szinte napi témna a gyerek, aki bármikor bekopogtathat hozzánk. Korai a házasság vagy még várjunk vele?
2011. ápr. 10. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy bármikor jöhet egy gyerek? A házasság nem azért kell megkötni, hogy ne legyen baj egy gyerek, hanem mert szeretitek egymást.
2011. ápr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy nem védekezünk
2011. ápr. 10. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást,akkor soha nem késő/korai :D
2011. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a párodnak mindenképpen el kellene gyorsan helyezkednie, ha már élesben próbálkoztok babával, mert legalább 1 év munkaviszony kell ahhoz, hogy gyedet kapjon a gyerek után, de ettől függetlenül gyest fog kapni, viszont az elég csekély összeg:( 1 fizetésből meg eltartani egy babát nehéz, de nem lehetetlen...

Ettől függetlenül a kérdésedre a válasz: szerintem ha szeretitek egymást akkor nincs akadálya annak, hogy összeházasodjatok!:) Sok boldogságot!

2011. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elveheted, de még mielőtt teherbe esik. Mert a gyerek nem tudná elviselni, h talán nem is szeretitek egymást s csak miatta házasodtatok össze.
2011. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagytok túl fitalok szerintem, inkább a másfél év együttlét ami nekem kevésnek tűnik egy gyerekvállaláshoz (persze az anyagiakon kívül) tényleg legalább egy év kell a gyed-hez, de talán beleszámít fél év a főiskolából is ha jól emlékszem.
2011. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
megfelelő szülői támogatás mellett simán házasodni és babát vállalni is szoktak.Több ilyen ismerősöm van:s bár én nem tenném.Amíg nincs normális állásom és nincs meg a diplomám,és a páromnak sincs,és amíg nincs minimum olyan havi összeg amit mindketten keresünk,ami a rezsin és az alapvető dolgokon túl egy babára,orvosra stb-ire is elég,addig én nem szeretnék babát vállalni,úgyhogy marad a fogamzásgátlás!Bár a szüleink tudnak minket még támogatni,s akkor is ha terhes lennék,de én ezt nem így akarom...Jóljön majd a segítségük azon túl,hogy önellátóak leszünk...De amíg nem így van,addig várunk a házassággal és a babázással is:) 23n
2011. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Korai. A gyereket meg ti döntitek el, védekezni is lehet, ezért nem kell összeházasodni.
2011. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!