Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Nem tudom elfelejteni. Hiába okozott nekem sokszor fájdalmat

Figyelt kérdés

Barátommal most lesz 1 hónapja,hogy szakítottunk, az a szakítás se hétköznapi volt..

Sírva monda ki… amit mai napig nem értek, hogy valójában miért. Szakítás után úgy döntöttünk barátok maradtunk, igen ám… de nem bírtuk azt ki, hogy meg ne öleljük úgy és meg ne csókoljuk egymást úgy… nagyon rossz volt mert én még szeretem őt és ő is engem..

Egyik héten megtudtam,hogy egy másik lánnyal a sulijából kavar, ami nekem nagyon rosszul esett, meg is kérdeztem tőle , hogy ezt most mi… meg akkor miért hülyít itt engem még mindig… és azt mondta , hogy nem is akar attól a lánytól semmit, mert nem szereti és nem is tetszik neki, meg engem szeret… csak azért kavart vele mert el akart felejteni, de nem tudott… én hülye el is hittem neki, rosszul tettem… már rájöttem én is…

Csütörtökön nagyon összevesztem vele, mert olyant mondott nekem amit nem kellett volna…

és olyannyira mérges voltam rá, hogy azt vágtam a fejéhez, h soha többet nem fogok vele beszélni,és még rá se fogok köszönni az utcán, és még látni se akarom… nagyon megbántott azzal amit mondott nekem(…) csütörtök óta nem is beszéltem vele,és még csak meg se keresett… (pénteken hívott de nem vettem neki fel a telefont.)

Ma megyek fel msn-re és látom kint van neki egy kép,ami azzal a csajjal smárol akire azt mondta, h nem akar tőle semmi és nem is tetszik neki… nagyon nagyot hazudott a szemembe… és állítólag jár is vele…

Amióta megláttam a képet csak sírok,mert én még mindig szeretem,akár mit is tett :’(

Bocsi , hogy ilyen hosszú lett.


2011. ápr. 10. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia: ) Azt gondolom,lehet azért tette ki a képet,mert féltékennyé akar tenni téged.De az is lehet,hogy azért,hogy lásd hogy te már nem kellesz neki,és ez a szöveg amit mondott csak azért volt hogy neked ne fájjon annyira.Igazából teljesen mindegy mi az igazság.Akinek kell valaki,meg szeret valakit,azért megtesz mindent,és ő meg ezt teszi veled.Legjobb lesz ha szépen elfelejted,amit tudom hogy nem könnyű,de jobban jársz.Ne tedd tönkre magad egy ilyen ember miatt,nem írtad a korod,de nem éri meg bánkódni.Majd jön valaki más: )
2011. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként a kötődés nehezen múlik el.Sőt...de még mennyire hogy nehezen!Talán ezért csókolt meg utána is,stb...De ne dőlj be neki,kérlek! : ( Jobban jársz,tényleg...
2011. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb amit tehetsz, hogy teljesen elfelejted és megszakítasz vele minden kapcsolatot. MSN ről letörlöd, telefonodbol kitörlöd a számát, ha kaptál tölle ajándékot kidobod vagy elrakod olyan helyre ahol nem látod (tudom ez nem szép dolog, de ha minél elöbb túl akarsz rajta lenni akkor nem szabad hogy akármi is rá emlékeztessen) Hétvégén meg elmész a barátnőiddel bulizni, lehetőleg olyan helyre ahol ő nem lesz ott!
2011. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.:)

Már elraktam az összes ajándékot amit tőle kaptam, hogy semmi ne emlékeztessen rá, törölni meg egyszer már töröltem mindenhonnan, de aztán mégis visszavettem msn-re mert beszélni akartam vele családi dologról.. aztán nem töröltem ki : / rosszul tettem most még rosszabb...

8 hónap ennyit ért neki :'( pedig aztán mindig mondogatta , hogy ő soha nem tenne meg ilyent...

aztán mégis megtette.. :( amivel nagyon nagy fájdalmat okozott nekem :'(

2011. ápr. 10. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!