Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyek féltékeny? 14/L

Figyelt kérdés

Fél éve együtt vagyunk, nem ad rá okot, szeret, mégis nagyon az a típus vagyok, tudom hogy nálam mindenki szebb jobb stb...:( Bízom benne, de ettől nem tudok megszabadulni...:S

Help! Mindenre és mindenkire féltékeny vagyok...És ez így nemjó...(Még annyit: előző barátnőjét (rég volt) megcsalta, de őt nem szerette...Valahogy így volt. De már megváltozott, legalábbis több mint 6hónap alatt ez derült ki róla)


2011. ápr. 10. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Fiatalság bolondság.


Mennyi minden lesz még amik csak most jönnek, irigyelek.

De jó lenne újra ugyanezeket átélni..

2011. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez jellemző főleg erre a korosztályra, de csak úgy lehet felfogni hogy nálad jobbat nem talál, és nem az a fontos hogy szebbe vagy sem hanem hogy te mennyit tudsz neki adni = D
2011. ápr. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
várj még pár évet azt jó lesz
2011. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy amit te adni tudsz, olyat senki más adni nem képes. Így hát mire lennél féltékeny, ha csak nálad van a megadás lehetősége.
2011. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
semmit nem tudok adni neki amit más ne tudna :\
2011. ápr. 11. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szilvásbuktát mert az szeretem
2011. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hány éves a pasid?
2011. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Engemet barátom prostikkal csalt 1 évig. Rögtön dobtam a fenébe. Senki se nézte volna ki belőle, én sem. Bár a fiúk szép lánynak tartanak, és nem probl. számomra valakit felszedni, mégis megcsaltak! Látod, AKI OLYAN TÍPUS , az sosem fog meg változni, akár hogy is szeretheti a párját. Sajnos a vér nem válik vízzé, ez a szomorú valóság.
2011. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Székely meg a fia láw :D

amúgy mostlett 16.

Utolsó, hát igen erre én is gondoltam :\ de abszolút nem ad rá okot és tényleg semmi, eléggé kiismertem...

Csak idegesít hogy mégis mindenkire féltékeny vagyok, és nemtudom hogy tudnék változtatni...Főleg így hogy az önértékelésem is elég alacsony

2011. ápr. 13. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!