Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne értelme járnom vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme járnom vele vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Nagyon sok odafigyelésre és szeretetre van szükségem. Az előző bartánőm nagyon szerettem, de nem akart rám energiát forditani, pedig úgy éreztem, hogy tőle megkaphatom azt, amire vágyom. Nagyon nyilt és közvetlen lány volt. Nemrég megismertem egy lányt, nagyon szimpatikus, sok hasonlóság van köztünk, de nagyon zárkózott, visszafogott és olyan ember, aki fél kimutatni az érzelmeit. Félek, hogy nem nyilna meg és nem tudná megadni azt a szeretetet, amire vágyom, mégha érezné is és ki tudná fejezni. Én meg elhanyagolva érezném magam és csak rosszul esne. Szerintetek érdemes belekezdeni, hogyha egy nyilt, érzelmes lánytól nem kaptam meg, akkor pont egy zárkózott, nem túl romantikus lánytól kapnám meg azt a szeretetet, amire vágyom? Bocs, hogy hosszú lett.
2011. ápr. 10. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért hiszed, hogy nem nyílna meg? Ahhoz idő kell, nem fog egyből az érzelmeivel üldözni. Kell pár hónap, míg biztonságban érzi magát és nem fél kimutatni az érzelmeit. Ne várj csodát, pláne, ha ismerkedési fázisban vagytok.
2011. ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel... Az hogy most zárkózott, az nem jelenti azt, hogy az is marad. Valahol mélyen minden ember szeretetre vágyik, és tudja nagyon jól, hogy ezt nem kapja meg csak ha ad is érte valamit cserébe, hiszen az egyoldalú kapcsolatok nem sokáig működnek. Én alapjáraton egy nyitott leányzónak tartom magam, még is képtelen vagyok egy srác nyakába zúdítani az érzelmeimet, amíg nem érzem felszabadultnak magam, amíg nem érzem mellette érzelmileg biztonságban magam. Amíg ez nem alakul ki nem tudok teljes szívvel odabújni, simogatni, ölelni stb, ha már megvan, akkor viszont előfordul hogy nem tud levakarni magáról a párom! :)
2011. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kb. mintha egy lány irta volna ezt, már csak az hiányzik a teljességhez hogy mindez egyetlen mondatba legyen leirva, akkor még a fejem is megfájdulna.


Figyu, légy férfi, mit nyavajogsz itt, mi vagy te valami lány? (most ne pontozzatok le, csak felrázni akarom az Ő érdekében, nem bántásból irom)

Vágj bele, lesz ahogy lesz, mit tökölsz ezen?

2011. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze hogy lenne értelme! ha megnyílik akkor több szeretetet adhat neked, mint akárki más ^^
2011. ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!