Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tortente-e mar veletek ilyen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tortente-e mar veletek ilyen, es mit tettetek?

Figyelt kérdés

- tegyuk fel , hogy nagyon felenk vagy es neha olyan eros ez , hogy pl. nem mersz bemenni a titkarsag ra az egyetmen vagy kell beszely egy tanarral vagy meg kell kerj valakit valamire es nem mered megtenni

- en voltam mar igy de lassan kezd elmulni es volt hogy meg akartam varni egy lany es mikor eszrevettem , hogy jon mindig elillantam

- a kerdesre visszaterve ti voltatoke ugy , hogy ha valaki megszolitott nem tuttatok mit mondjatok , vagy ep visszaszoltatok es sietetetk is tovabb nem altatok le dumalni ?

( foleg erdekelene felenkebb lanyok velemenyes is , foleg olyanoke kik tudjak , hogy udvarolni probalnak neki )

22f


2011. ápr. 10. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással, hogyan járhatsz te egyetemre?
2011. ápr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen gyáva kukac vagyok. A mostani fiúmmal, mikor először randiztam, miután ő még mujább mint én, fél órán keresztül csak némán sétáltunk. Aztán mindketten egyszerre röhögtük el magunkat.

-Te is?

-Te sem?............

Innentől ment minden.

2011. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kedves elsonek ... mostanaban nagyon ritkan irok magyarul es roman nyelvu muszaki egyetemen vagyok :P
2011. ápr. 10. 14:29
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ilyen helyesírással, hogyan járhatsz te egyetemre?"


Az egyetem ma már kb olyan mint egy középsuli. Nem túl nagyok az elvárásik...

2011. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
masodiknak kosznom :)
2011. ápr. 10. 14:30
 6/7 A kérdező kommentje:

14:29 ha a tanarok 60-70 % a tablarol olvassa a kurzust akkor mit varsz ? :P


es nagyon szinvonalas egyemrol van szo nem akarmilyenrol ( a tobbinel meg xarabb a helyzet ) de maskulonben egesz romaniai oktatas a csod szelen all vagy mar reg minuszban a csod alatt

2011. ápr. 10. 14:33
 7/7 A kérdező kommentje:
vagyis ugy ertem a kivetitorol .....
2011. ápr. 10. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!