Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, mit szeretnék?

Figyelt kérdés

Tegnap majdnem szakítottunk,mert ez a kapcsolat köztünk nekem már nem ment nagyonnem:/ de én szeretem nagyon és nem tudom mit tegyek.Ő sosem csalt meg,én sem őt.Sosem csalnám meg.Egyszerűen nem ér hozzám magától..ő azt mondja,hogy fél,hogy nekem akkor és ott nem jó,pedig jó lenne.

Akkor nézzük a kezdeteket.

Megismerkedésünk után 1 hónappal facebookon néztem,hogy kik az ismerősei,kicsit utána jártam az életének.Akkor már bőven jártunk,mikor felbukkant valaki,és a szerelmem pedig ezt írta neki:"kamillám" és akkor egy szív utána,meg hogy mikor érsz haza?.Na,több se kellett,rákérdeztem,hogy most mi van.Akkor nem mondott rá nagyon semmit,csak,hogy engem szeret.Reendben mondom,énis.Utána beszélgetéseink során nagyon lassan irogatott,persze akkor már egyszer találkoztunk,akkor sem ért még hozzám(??),ez nem is lenne akkora baj,hanem az,hogy egy másik csaj is előjött,akiről meg azt mondta,hogy hiányzik neki és ezért nyugtatgatta azt a csajt msn-en.Na szép mondom,vagy engem választassz,vagy őt.Erre engem,rendben mondom.Aztán másik csajt meg hívott Veca koncertre.Nem mentek el,hála istennek.

Ami fáj,hogy nem ad annyi szeretetet,amennyi nekem kellene.Sosem változtat,pedig kértem ezerszer.Tegnap még egy esélyt kapott.Tényleg az utolsót.De megígérteti velem mindig,hogy sose hagyom el,mondom oké akkor meggíérem..na szép basszus.-.- ilyen helyzetben sem voltam még,ilyenkor mi is van?


2011. ápr. 10. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szeret. Ha jól vettem ki a szavaidból, téged azzal hiteget, hogy szeret, meg téved választ közben meg hozzád sem és és más lány(oka)t is szédít, meg koncertre hívja meg stb. Egyszerűen kérdezd meg tőle, hogy mit akar tőled és miért tartja a kapcsolatot más lányokkal is. Ha nem tudja neked bebizonyítani, hogy nincs más lány aki érdekli, akkor hagyd ott. Lehet, hogy hiányozni fog neked de jobb hamarabb túlesni rajta.
2011. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se szeret!:S

Mióta vagytok együtt?

Hány éves?

2011. ápr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Még hallottam ilyenről,h nem merte az egyik fél bevallani,h nem szereti,inkább hagyta,h a másik rájöjjön.Tégy te is úgy,mintha nem érdekelne téged,adj okot,h féltékeny legyen.Talán észhez tér,h esetleg elveszithet,és változtatni fog.Ha pedig nem,akkor szerintem nincs értelme a kapcsolatotoknak..és találsz majd olyat,aki törődik veled,és fontos leszel neki!
2011. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem értem őt,most azt bizonygatja,hogy szeret.Állítólag lemondott magától mindegyik csajról,dehát nem magától mondott ám le,én mondtam h vagy ők,vagy én,mert én senkinek a ribanca(elnézést) nem szeretnék lenni.
2011. ápr. 10. 14:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Fogalmam nincs mit tegyek,hogy legyen.Kérjek gondolkodási időt,vagy az már nagyon a végét jelentené?:(
2011. ápr. 10. 14:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom elengedni,mert nagyon szeretem.Ő meg nem akar elengedni.:(
2011. ápr. 10. 15:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én ezt nem értem, de látom te se. Valahogy nyomozgass utána vagy várj egy kicsit és meglátod hogyan alakulnak a dolgok, ha annyira bizonygatja, hogy veled akar lenni. De nagyon úgy fest, hogy átver.

Vagy olyan félénk srác? Aki nem mer közeledni feléd, mert tart attól, hogy rosszul csinál valamit? Mert ha ilyen típus akkor lehetséges, hogy nem hazudik tényleg csak "izgul". De ha vagányabb srác akit kedvelnek a csajok akkor 100% hogy hazudik. És akármennyire fáj, hagyd ott, mert ennek nem lesz semmi értelme. Találsz majd olyat aki állandóan veled akar lenni és imádni fog. Hidd el.

Amúgy hány évesek vagytok?

2011. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ő 19 én 17.
2011. ápr. 10. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!