Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van valami, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van valami, lehet belőle kapcsolat?

Figyelt kérdés
Egész héten egy házíbulira készültem itthon, és az egyik meghívott lány nagyon megtetszett, úgy érzem szerelmes lettem.Pénteken meg is történt a buli, piázgattunk és a lánnyal finoman beszéltem, táncoltam, puszilgattam az arcát,meg a nyakát,tetszett neki, kérdeztem is hogy nem-e zavarja, azt mondta nem baj....monta is hogy kb 1 éve nem érezte ilyen jól magát,haverok monták neki is hogy adjon puszit és minden további nélkül adott, csók nem történt, de nagyon jól éreztük magunkat, a legfontosabb hogy van neki barátja és ugy jött el bulizni hogy a barátja tudta hogy hova megy s mit csinál, szerintetek lehet ebböl valami,próbálgassam?
2011. ápr. 10. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Barátja van.

Puszilgassa ő, te mi akarsz lenni? Ötödik kerék?

Persze hogy jól érzi magát, ha ló nincs, te, mint szamár jól elszórakoztattad!

Elég erkölcstelen, riherongy lány, ha a barátja háta mögött ilyeneket csinál, én biztos nem foglalkoznék vele!

2011. ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem olyan a lány, nagyon vissza fogott, a mostani barátjával már csak sajnálatból van
2011. ápr. 10. 16:40
 3/4 anonim válasza:
Első válaszolóval értek egyet.Ha valaki megcsinálja egyszer, akkor Veled is meg fogja csinálni, ha esetleg sikerül összejönni Vele.Lesz egy újabb házibuli, ahová elmegy, és jön egy újabb hozzád hasonló srác akivel eljátssza ugyanezt.Ha meg mindig mindenhová elmész vele, akkor meg Téged tesz tönkre idegileg, amikor nem vagy Vele.Sajnálatból van a pasijával? Hát ne haragudj meg, ez röhej...De Te tudod.
2011. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A lány egy ribi. Mit gondolsz jól esne Neked, ha egy következő házibulin más puszilgatná az arcát meg a nyakát, aztán egy következő, és egy következő.... Sok sikert.
2013. febr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!