Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néznek a nők, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek a nők, ha a barátnőmmel vagyok?

Figyelt kérdés
Lányok! Férfi barátaim nevében is kérdezem, miért néztek minket, ha barátnőinkkel vagyunk? Szemünkbe néztek, szemeztek, mosolyogtok, de ha nincs mellettünk a barátnőnk, akkor csak nagyon elvétve teszitek ezt, sőt inkább kerülitek a tekintetek találkozását.
2011. ápr. 9. 23:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

00:20, 00:22 vagyok.

Ezt, hogy azért nézik meg a párjukkal lévő férfiakat, mert ők valamiért láthatóan már sikeresek valakinél, valami szakirodalom szerűségben olvastam (vagy nem tudom minek nevezzem), de nem jut eszembe, hogy pontosan hol.

Állítólag ennél már csak az menőbb, ha gyerek is van velük, mert akkor láthatóan szaporodóképes a férfi :)

Persze ez nem tudatos viselkedésforma :)

2011. ápr. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
01:05! Tudnál adni valami támpontot h hol olvastad? Vagy h minek a szakirodalmában van ez benne? Biológia, pszichológia? Engem is érdekel a téma, de a neten kevés van belőle...
2011. ápr. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

02:15

Teljes mértékben passz =(

Az utóbbi hónapban annyi de annyi könyvet olvastam, hogy fogalmam sincs melyikben lehetett.

Ha mégis rálelek megírom ide :)

2011. ápr. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
02:23! Köszönöm szépen!
2011. ápr. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem itt olvastam, de rákerestem és találtam egy ilyen rövid kis cikket erről:

[link]


És emlékszem, hogy olvastam ezt is (bár nem épp szakirodalom), ebben is van valami ilyesmi, igaz most nem olvastam el újra:

[link]

2011. ápr. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Lehet csak ezzel jelzi(k), hogy lehetne jobb barátnőd? (már nem szidni akarom őt, félre ne érts)
2011. ápr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ez érdekes,ezt már én is észrevettem,mikor a párommal vagyok akkor mindig megnéznek a csajok.
2011. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Hm, nekem nem úgy tűnik, hogy szakirodalom bújása miatti tudatos megfontolásból néznek. Amolyan belső indíttatásnak tűnik, de annyira jellemző, hogy biztos ti is tettetek már hasonlóan. Nektek, mi ilyenkor az indíttatásotok, nagyon kíváncsi vagyok. Barátaimmal is beszélgettünk már ezen. De, ha nőktől kérdezünk erről, mindig az a válasz, hogy ők ilyet nem tesznek esetleg mások tehetik ezért meg azért.
2011. ápr. 10. 13:08
 19/23 anonim ***** válasza:

én max azért nézem meg hogy megállapítsam hogy mi a felállás:

ronda pasi-ronda csaj

ronda csaj-jó pasi

jó csaj-ronda pasi


és levonjak belőle következtetéseket,hogy miért lehetnek együtt.

2011. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"levonjak belőle következtetéseket,hogy miért lehetnek együtt."


Kifejtenéd, hogy az egyes párosításokból mire következtettek? (komolyan kérdem, nem kötekedni akarok)

2011. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!