Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vagy megszokom vagy megszökök?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy megszokom vagy megszökök?

Figyelt kérdés
Betegesen féltékeny vagyok.Apámtól örököltem,ezzel is tisztában vagyok.Önkontroll az megvan, nagyon ritkán mutatom ki a páromnak,csak ha úgy érzem,hogy azt nem lehet szavak nélkül hagyni.Rengeteg lány ismerőse van a barátomnak s ráadásul legjobb barátja egy lány.Sokszor olyanokat mond róla, úgy dicséri, hogy az az érzésem, hogy akármikor szivesebben választaná őt helyettem.Lelki társa, a csaj mindent tud róla.Ilyekor merül fel bennem az a kérdés, hogy "velem miért ne lehetne megbeszélni azokat a bizonyos dolgokat?"...annyira bánt az a gondolat,hogy ő fontosabb lenne nálam...17/L.
2011. ápr. 9. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

""velem miért ne lehetne megbeszélni azokat a bizonyos dolgokat?"


Mert a barátnője vagy. A lelki szennyest nem a barátnőnknek fogjuk kiteregetni.

2011. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
hehe.én is ugyanebben a helyzetben vagyok.a párom nem akarja hogy megismerjem a csajt, hogy találkozzak vele mert szerinte kell lennie külön barátainknak is.én ezt meg is értem de miért pont egy csaj.ha egyszer találkoznék vele már nem lennék féltékeny, tapasztalat.nagyon zavar és én sem értem.
2011. ápr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"Betegesen féltékeny vagyok.Apámtól örököltem,ezzel is tisztában vagyok."


Ez egy nagy baromság, szánalmas kifogás. A barna szemet, vagy a görbe hátat lehet örökölni, nem pedig a féltékenységet, ami egy irracionális érzelmi kitörés. A dédnagyanyám szerint mindenki olyan, amilyen lenni akar. Te is lehetnél olyan csaj, aki nem gyanakszik és megbízik a barátjában, de úgy tűnik nem akarsz ilyen lenni. Ha pedig megvan benned az önkontroll, aki miért csinálod?

2011. ápr. 10. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy nem csinálom,tűrtöztetem magam.Ezt az ember egyszerűen érzi,nem ő akarja érezni. Aki nincs ilyen helyzetben, nem értheti...Szerinted miért írtam mégis?Mert annyira szeretek féltékeny lenni vagy azért,mert megoldást próbálok kapni rá?És igenis,öröklődik.Pszichológiát is tanulok, az ember nem csak külső tulajdonságokat örököl,ha ezt valaki nem tudná...És köszönöm az értelmes válaszokat. :)
2011. ápr. 10. 14:26
 5/16 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok. Először nem tudtam én sem mit kezdeni a helyzettel, de aztán beszéltem a párommal és elmondtam neki, hogy igen én egy csööööpppeeeeeet féltékenyebb vagyok, mint az átlag. Ezt megértette ő. Velem pedig megértette és folyamatosan érzékelteti, hogy attól, hogy sok lány barátja van még én vagyok neki a legfontosabb. Beszélj vele, mindig ez a legjobb megoldás :)
2011. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hidd el nincs fiú ás lány között barátság!
2011. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Vagy megszopsz vagy megszöksz:D
2011. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

20:46 lol! xDD


én teljesen egyetértek azzal hogy a lelki szennyest nem fogjátok a párotokra zúdítani :) szerintem ez rá a magyarázat.. :) és fiú lány barátság.. istenem.. ez megy már évek óta.. van?nincs? és megoszlik a vélemény, de a többség akkis a VAN-nál van.. és szerintem is van.. nekem is van fiúbarátom.. jéé azta és nem vagyunk egymásba mégcsak szerelmesek se :OO :)

2011. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ma 20:52

Sokan keverik a barátságot a haversággal..

Ezért max fiú és lány között HAVERSÁG lehet,barátság fogalma az komolyabb..pl. felkell éjszaka ha segiteni kell,és megy segit neked,v hol itt kezdödik a barátság..

2011. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mm-hhmmm.. :) igazad van :) de az enyém az barátság,nem love.. :) de hogy a kérdező párjának az barátság e vagy haverság.. (?)
2011. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!