Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ábránduljak ki belöle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ábránduljak ki belöle?

Figyelt kérdés

Van egy lány pár évvel fiatalabb tölem bele vagyok esve mint ló a gödörbe de nem tehetem egy az mert van barátja és örülök neki kettö azért mert másfél éve lapátra tett.

Csak tegnap találkoztunk véletlenül mert épp akkor mentem haza és azzal a busszal ameikkel ö is és beszégettünk és felszinre jött azaz érzés amit régen éreztem de nem akarom egyszerüen csak ugy akarok tekinteni erre a lányra mint barát se több se kevesebb. A válaszokat köszönöm elöre is és csak értelmeseket! :-))


2011. ápr. 9. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális reakció, nem tehetünk róla, a szép emlékek nehezen múlanak el. Tartsd magadban, és majd megszokod.
2011. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy gyönyörű magyar szó, amit meg kell tanulnod : elengedés.

Nem kiábrándulni kell, hanem feldolgozni a jó és rossz dolgokat is, hogy tisztán láss és továbblépj.

2011. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
egyszer már tovább léptem a dolgon könnyebb volt mint most nem tudom miért talán jobb lett volna ha nem is találkozunk.
2011. ápr. 9. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!