Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnék most? :/ 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék most? :/ 18/L

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem őt:/ és ő nem tudja mit csináljon mert én ma túl féltékeny lettem és neki ebből elege lett vagyis félek hogy ezért el akar hagyni mert nem tudja mit cisnáljon:/ Nem akarok nélküle élni mihez kezdjek? nem leszek többet féltékeny mindet megadok neki csak ne haggyon el...mit csináljak?
2011. ápr. 9. 17:43
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Én nagyon is bízok benne, csak egyszerűen féltem őt. Ennyire még soha nem szerettem senkit. Nem volt fontos nekem soha ennyire nagyon senki, ezért féltem.
2011. ápr. 9. 18:01
 12/22 anonim ***** válasza:
És mitől félted?
2011. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát mindentől. Nem pont a féltékenység miatt féltem, hanem hogy baja esik, azt se akarom. De mit csináljak?:/ Ő a legfontosabb az életemben.
2011. ápr. 9. 18:03
 14/22 anonim ***** válasza:
Azért próbáld megfogalmazni, mitől félted. (Nem érdekel, hogy ő a mindened, az érdekelne, konkrétan milyen félelmeid vannak.)
2011. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Hát most attól félek legjobban, hogy elhaggy mert nem tudja mit csináljon.:/ tudom hogy ez az én hibám, a hülye féltékenység...pedig én tényleg...őszintén szeretem. Félek:/ Bizom benne mégis félek ettől:/

Nemvagyok éhes ...

2011. ápr. 9. 18:08
 16/22 anonim ***** válasza:

Meg sem tudod mondani, mitől félted!!!

Szerinted normális dolog rettegni valamitől, amiről nem is tudod, micsoda?

Nekem ne mondd, hogy attól félsz, hogy elhagy, mert amikor összebalhéztatok, még nem akart elhagyni, csak a hülyeséged hatására.


Tudod, én azt gondolom, hogy az igazi szerelem az megerősít. Az a szerelem, ami elbizonytalanít és félelmet kelt, az nem szerelem. Az rögeszme. Aki szerelmes, az meg akarja váltani a világot, nem rettegéssel tölti az idejét.

2011. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
De ez igaz szerelem, ezt tudom. Sosem éreztem még ilyet, ő az első aki ennyire szeret. Nála is így van, és oké abbahagyom a hülyeséget...ésnem leszek többet féltékeny, meg semmi.
2011. ápr. 9. 18:14
 18/22 A kérdező kommentje:
Miért nem ir senki?:/
2011. ápr. 9. 18:24
 19/22 A kérdező kommentje:
de most miért kell igy bánni velem?:/ semmit nem tettem.
2011. ápr. 9. 18:26
 20/22 anonim ***** válasza:

Mert nincs értelme. Hajtogatod, hogy így szereted, úgy szereted, de ezek csak üres szavak. Nincs mögötte semmi.

Szerintem a pasid is erre jött rá.

2011. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!