Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnék most? :/ 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék most? :/ 18/L

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem őt:/ és ő nem tudja mit csináljon mert én ma túl féltékeny lettem és neki ebből elege lett vagyis félek hogy ezért el akar hagyni mert nem tudja mit cisnáljon:/ Nem akarok nélküle élni mihez kezdjek? nem leszek többet féltékeny mindet megadok neki csak ne haggyon el...mit csináljak?
2011. ápr. 9. 17:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mond el ezt neki amit ide leírtál
2011. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 almighty77 ***** válasza:

szia, az utolsó mondatot mond el neki



34F

2011. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De nem hallgat rám most :/ aztmondja továbbra is h nem tudja mit csináljon...mondtam neki hogy megcsinálok bármit csak ne haggy el...de még semmi :/
2011. ápr. 9. 17:48
 4/22 almighty77 ***** válasza:

próbáld ,meggyőzni de semmiképpen ne alázkodj meg,(nem illik egy lányhoz) ha ugy látod akkor ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel. és bizony a tulzott féltékenykedés egy kapcsolatnak nem tesz jót. ha netán szétmentek a pároddal , legközelebb legyél óvatosabb féltékenykedés terén. sajnos megtud ölni egy komoly kapcsolatot is.



sok sikert neked


34F

2011. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azt nem fogom kösz az ajánlatot de nem fogadom el.
2011. ápr. 9. 17:52
 6/22 anonim ***** válasza:

Ugyan már, te is pontosan tudod, hogy semmi nem fog változni. Ugyanolyan féltékeny leszel. Ez nem elhatározás kérdése. Lehet, hogy 2 hétig meg tudod játszani magad, de utána megint ugyanolyan leszel.


A féltékenység önbizalomhiányra utal, nem hiszed, hogy szerethető vagy, ezért nem hiszed el, hogy szeret. Önbizalmat pedig nem lehet 5 perc alatt szerezni.

De az önbizalomhiány a TE problémád, meg kell értened, hogy nem szekálhatod őt, mert NEKED problémáid vannak.

Ha bennem nem bízna a párom, én is elhagynám, mert anélkül semmi értelme.

2011. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 TOMAtm ***** válasza:
a féltékenység azért alakul ki mert nincs önbizalmad.nem bízol magadban hogy elég jó vagy neki és félsz hogy ki fog dobni.szóval kicsit legyél biztosabb magadban és elmúlik az érzés.ja és ne könyörögj neki,ha le akar lépni ugyis lefog ezzel csak megalázod magad.
2011. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi de én akarom őt, megigértem neki hogy nem leszek többet féltékeny és igy is lesz, nem akarom elveszteni őt.
2011. ápr. 9. 17:54
 9/22 anonim ***** válasza:

Ha elmondtad neki, akkor mást nagyon nem tudsz csinálni sajnos, csak várni a döntésére, de ha szeret, akkor nem hiszem, hogy ott fog hagyni, én adnék 1 esélyt a barátod helyében (meg ugye ha féltékeny vagy, abból látszik, hogy szereted és nem akarod elveszteni.). :)


Ez a szöveg de tetszik.. wááá: "mondtam neki hogy megcsinálok bármit csak ne haggy el"

2011. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ja és még egy!

*mindet megadok neki


És szerinted neki ez jó? Azt add neki, amire szüksége van (pl. bízz benne), ne "mindent". Senki nem kért rá, nem kell mártírkodni. A szeretet azt jelenti, hogy úgy szereted a másikat, ahogy NEKI jó, nem ahogy TE GONDOLOD, hogy neki jó. Ugye érthető a különbség?

2011. ápr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!