Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet ez? Van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? Van valami esély?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki nagyon tetszik nekem nem tudom hogy én bejövök e neki mert nem merem megkérdezni.Amugy majdnem napi szinten találkozunk bár nem megbeszélt találkákról van szó ,csak mindig így sikerül. Ő soha nem kezdeményezi a beszélgetést ,bár ha kérdezek tőle valamit arra válaszol meg még hozzátesz pár mondatot és ennyi...mondja hogy megyen meg majd beszélünk de semmi komoly.Nem tudom mit mondhatnék neki vagy mivel célozgassak segítsetek már légyszi.
2011. ápr. 9. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Hívd el egy: -kávéra/sütire/üdítőre. Vagy sétára. Beszélgessetek, többet megtudtok egymásról, utána majd látod, hogyan tovább.
2011. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!