Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Essney kérdése:

Szerintetek lehet köztünk valami? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok.

Körülbelül öt és fél hónapja volt az iskolánkban egy ünnepség, akkor láttam meg őt először, vagy legalábbis akkor figyeltem fel rá. Elég volt hozzá egyetlen hét, és rájöttem, hogy érzek valamit, valamit amit addig sohasem. Nagyjából egy hónappal később be kellett ismernem, hogy szerelmes vagyok. A barátaim többsége szerint nem helyes, és egyébként sem az a tipikus "jó pasi" (nem hord szűk csőgatyát, nem vasalja vagy zselézi a haját, nem bulizós, vagy csajozós túlzottan...), de nekem egyszerűen tökéletes. Még azt is imádom benne, ami másban idegesitene. Amikor látom, alig kapok levegőt, ha pedig nincs a közelben, folyamatosan az jár a fejemben, hogy vajon jól van-e és nem eshetett-e baja, sőt visszatérő rémálmom hogy meghal egy autóbalesetben:// Ő három évvel idősebb nálam, egy barátnőm bátyjának az osztálytársa. Jövőre leérettségizik és altűnik az életemből örökre:(

Szerintetek tehetnék valamit, amitől lenne nála esélyem?

És ez nevezhető plátói szerelemnek?:(


2011. ápr. 9. 10:47
 1/7 A kérdező kommentje:
*eltűnik
2011. ápr. 9. 10:49
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem próbálkozz be nálla. ha úgy is elmegy nincs mit vesztened. majd ha felnőtt leszel és vissza gondolsz a fiatal éveidre ne az legyen hogy szomorkodsz mert kellett volna tenned valamit de te nem tettél... vagy csak ha simán elmegy a suliból akkor is lehet ez
2011. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha semmit nem teszel, marad plátói szerelem. Próbálkozz a barátnődön keresztül "megüzenni" az érzéseidet.
2011. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de beszéltél már vele valaha?
2011. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az hogy nincs mit veszitenem, nem igaz... mert nem sok esélyem van, és nem szeretném elrontani, ezért nem tudom mit csináljak.

a barátnőmmel már egy ideje próbálkozunk rajta, hogy sikerüljön valami olyan programot csinálni ahol mindketten ott vagyunk, de soha se jön össze:/

és pár köszin és bocsin kivül nem beszéltünk még... vagyis egyszer megkérdezte hogy mi ma a kaja a menzán, de lefagytam és a barátnőm válaszolt. ennél több nem volt.

2011. ápr. 9. 11:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg valami egyszerű okkal a közelébe kerülni, beszélgetni vele. Kérdezd meg látta-e X vagy Y tanárt, vagy keress valakit, vagy bármi egyszerű okot kitalálhatsz!

De a legfőbb hogy ne aggódj, ne parázz, ő is csak egy ember, és ha rendes, akkor nem fog keresztbe nyelni :D

Próbálj meg összejönni vele, mit vesztesz vele?

2011. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:)))

Köszi ez most valahogy olyan jól esett:D Egyébként az hogy tanárt keresek, még eszembe se jutott:O Ugyanaz az angoltanárunk.Juj tényleg sokat segitettél, köszönöm:DD

Mostmár azon kéne dolgoznom, hogy tudjak beszélni a közelében:D

2011. ápr. 9. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!