Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincs hogyan tovább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs hogyan tovább, Szerintetek?

Figyelt kérdés

Világ életemben azt szerettem volna ha jön egy rendes srác, az igazi, akivel majd boldog leszek, és tökéletes lesz minden:( Nem adtam magam oda senkinek, vártam egy olyan srácra aki tényleg úgy néz ki hogy meg fog becsülni, az ideálom. Két évvel ezelött jött is, olyan tökéletes volt minden, terveztük a jövőnket, odaadtam neki a szüzességem, aztán minden együtlétünk után két hétig hólyaghuruttól fetrengetem, mást próbált keresni hogy nem adom meg neki azt amit szeretne szex terén, ugye emiatt a etegség miatt. Szeptemberben kiderült hogy mindennek ő az oka, ő a beteg, neki van prosztata gyulladása 21 évesen, teljesen ki volt borulva azóta is ezzel kezelik, és már undorodik a szextől, ha néha összejön akkor jó kb havonta egyszer. Többször felbukkant az első nagy szerelme aki három hónapig csalta, mielött elhagyta volna, el volt jegyezve, össze is voltak költözve...Ez a csaj dróton rángatta állandóan, mióta együtt voltunk/vagyunk. Szeptemberben emiatt már szakítottam vele, de aztán két hét múlva újra kezdtük, minden szép és jó volt megint, aztán most megint felbukkant. Küldtem neki levelet hogy szálljon le a páromról, erre ő elküldte neki a levelet, és elsírta magát hogy hogy írhatok ilyeneket neki. Erre a párom most felhívott hogy legyen ennek itt most vége, nem akarja se a volt bnőjét, és nem akar most senki mást sem. Egyedül szeretne lenni. Ez a harmadik ilyen kiborulása volt már az elmúlt másfél hónapban. Mostmár belebolondult a betegségébe is... Én úgy érzem ő életem nagy szerelme...

:( Azt mondta ő is így érzi/érezte, nem tudja mit akar, mit csináljon.... Már nem tudom mit csináljak..... :'(

Két hónapja elkezdte velem szedetni újra a fogamzásgátlót is, hogy mire meggyógyul védett legyek újra. Szerdán is iitt áradozott nekem hogy megint milyen jól alakulnak a dolgaink:).... Meg hasonlók....:(


2011. ápr. 9. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg meggyógyul,most tényleg nem beszámítható és tehet elhamarkodott kijelentéseket is.Ha egészséges lesz,minden visszatér a normális mederbe.
2011. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szamóca. ***** válasza:

jól értem hogy míg te otthon szenvedtél hólyaghurutban ő máshol kereste az élvezetet?

tudod, az az igazság hogy a nagy szerelmet nehéz otthagyni, tudom, én is megszenvedtem vele, több mindent benéztem neki mint te eddig(ezek szerint legalábbis), de ha nincs értelme folytatni akkor abba kell hagyni... márpedig úgy látszik nincs értelme...

2011. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem jól érted szamóca,figyelmesen olvasd el mégegyszer.
2011. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szamóca. ***** válasza:
"aztán minden együtlétünk után két hétig hólyaghuruttól fetrengetem, mást próbált keresni hogy nem adom meg neki azt amit szeretne szex terén, ugye emiatt a etegség miatt."... akkornemértem. :))
2011. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Miután kiírtam akérdést, felhívott, hogy mekkora egy szemétláda, nem akar elveszíteni, és ez egy borzasztóan elhamarkodott hülye kirohanás volt tőle... A hétvégét együtt töltöttük, remélem tényleg hogy ez a ribanc eltűnik mostmár a színről... és a párom is rendbe jön végre már... :(

Melettem volt, legalábbis mindent megtett értem amíg beteg voltam, leste minden kívánságom. De közben felregisztrált társkeresőre, ahol egyedülállóként hirdette magát, és más lánynak csapta a szelet levélben, amit persze nem tudtam csak késöbb jöttem rá, akkor azt mondta azért mert szex terén nem kapja meg tőlem amit szeretne... :/ Mit tehetnék még az excsajával?... -.-"

2011. ápr. 10. 21:27
 6/10 szamóca. ***** válasza:
ha már nő vagy, használd ki. ne hárpiáskodj, legyél kedves és megértő és szelíd és cuki és aranyos, és hívd át a nőt, hoyg szeretnéd megismerni. jobb közel tudni magadhoz az ellenségeid.
2011. ápr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez a csaj, szó szerint megkeseríti a kapcsolatunkat. 3 hónapon keresztül csalta a páromat úgy, hogy jegyesek voltak, együtt laktak, ő suliba járt míg a párom dolgozott a megélhetésükért. Aztán megunta és odaköltözött az új palijához akivel csalta a barátomat. Azóta is együtt vannak, több mint két éve. Rá 1,5 hónapra jöttünk mi össze. És ha valami gondja van rögtön hívja és irogat a barátomnak, többször találkoztak a hátam mögött, bár augusztus óta nem. Ha a csaj barátját kirugták, megszűnt a munkahelye, nem bírták fizetni az albérletet rögtön elkezdte újra szédíteni a barátomat, mivel nagyon jól tudja hogy ő volt az első, élete nagy szerelme a barátomnak. A legújabb az, hogy felhívta kb 3 hete hogy milyen rossz a szex náluk, hogy szenved miatta, és hogy találkozzanak. Mindezt azután hogy januárban még ő küldött levelet hogy mostantól hallani sem akar semmilyen formában a barátomról.... Egyértelmű hogy kihasználja, úgy hogy közben ott van a barátja, aki semmiről sem tud...
2011. ápr. 10. 21:37
 8/10 szamóca. ***** válasza:

jó, de a barátod meg vevő erre.

hát nzéd, én ezt csináltam. volt a párom, volt egy csaj, akiről tudtam hoyg veszélyt jelent, emrt egyrészt rühellt engem másrészt akarta a párom. egy ideig találkozgattak a hátam mögött, naná, hiszen ha csak szóbakerült én halál ideges lettem. aztán taktikaváltás: megmondtam a páromnak hogy szeretnék én is elmenni velük, ha már úgyis csak mint jó haverok mennek (ugye ez volt az ürügy) akkor miért ne férnék el én is ott? úgyhogy onnantól kezdve akárhányszor találkoztak én is ott voltam. a csaj bírta egy olyan másfél két hónapig így, hogy a párom előtt jópofizott velem, ha kiment valahova viszont megígérte hogy megtép:D másfél hónap múlva feladta, emrt rájött hogy megtépni nem tud, így a páromat elvenni nem tudja, esélytelen a szituációja. kiharcoltam hogy egyrészt mindenki engem néztt jófejnek mert milyen kedves voltam a csajjal még így is, másrészt pedig vele nem csalt meg a párom.

2011. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én csütörtökön, miután beszélgettünk, vagy 3 órát a barátommal hogy ő "állítólag", hogy érez a lány iránt, én elmondtam a véleményem, felsoroltam neki mindent amit én észrevettem, és mivel mindenből az derült ki hogy ő rühelli, és csak bosszút akar rajta állni (ami szerintem teljesen felesleges dolog) írtam neki egy levelet. Benne volt minden. Megkérdeztem hogy tudja e hogy a világ leggsuztustalanabb dolgát műveli hogy kihasználja a környezetét, mások érzelmeivel, érzéseivel játszadozik, és a mostani barátja tudja e miket művel, hogy érdekelne h tudja jó érezni magát a bőrében hogy lefekszik a párja mellé miközben másoknak teregeti ki dolgaikat, és másokat szédít, leírtam hogy a párom családja hogy érez iránta, persze nem azt amit a párom apuja mondott hogy fel fogja hívni hogy mostmár szálljon le a fiáról mert az ilyen nőszemélyt ő nem akarja látni soha többet a családja közelében. És még rengeteg mindent. Természetesen nem válaszolt hanem zokogva felhívta a barátomat, hogy ő neki elege van ebből, hogy írhatok ilyeneket neki? A barátom azt mondta hogy szerinte egy életre elintéztem. Remélem is, én godolkodtam rajta régebben hogy odamegyek hozzá beszélgetni, mert sokszor mentem úgy suliba hogy ő ott volt pár méterre, de úgy méregetett, meg megbámult, olyan lenézően megnézett mindig... -.-" Annyit tudni kell erről a "nő"ről hogy rettentesen szeretet hiányos, féltékenykedő, uralkodó típusú, és retteetesen igénytelen... Jah és szeptemberben azt hittem rosszul látok, amikor az adatlapjára feltöltötte az új "frizuráját" ami ugyanaz volt mint az enyém.... -.-"
2011. ápr. 10. 22:08
 10/10 szamóca. ***** válasza:
ha nem félsz hogy a párod átpártol hozzá, akkor beszljétek meg hogy innentől nem reagáltok ha keres. majd megunja.
2011. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!