Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bonyolult ügy, valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bonyolult ügy, valaki segítene? :S

Figyelt kérdés

Nagyon bonyolult a mi ügyünk :S

Én 15 éves vagyok (16 egy hónap múlva), a barátnőm 13 (14 augusztusban). Első látásra egymásba szerettünk még 2010. decemberében. 2011. januárjában


beszélgettünk, én már az elején el kezdtem kimutatni az érzéseimet. Rájött hogy én is szeretem őt nagyon.

Az előzmény is nagyon fontos. 2010. október 15-én bejelölt egy lány Facebookon. Nem ismertem őt, de az osztálytársai még régebbről igen. Meg is tetszett


egyből. Ő a barátnőm unokatestvére, aki szintén 13 éves (~2 héttel idősebb nála). Egész jóban lettünk és novemberben vagy decemberben - pontosan nem emlékszem


már - felhívtam telefonon. Akkor volt pont nála az unokatesója és nagyon tetszett neki a hangom, meg én magam is. Aztán veszekedtek is rajtam, míg végül a


barátnőm feladta. De engem a szívem őfelé húzott.

Január 31-én elkezdtünk járni, ez egy hétfői nap volt. Február 5-én, szombaton találkoztunk először. Elég nehezen jött össze ez is, mert kb. 2 órát vártam rá.


De megérte, mert nagyon jó volt. Egy hét múlva újra találkoztunk volna, de ekkor feleslegesen mentem el, ugyanis az unokatesójához vitték el. Következő héten


már találkoztunk. Itt várni se kellett rá igazán. Jó is lett volna, de nem azt mondta, ahova megy. Félt hogy abból lesz baj, hogy barátja van. De nem az volt


a baj, hanem hogy hazudott, ugyanis rájöttek a szülei és eltiltották tőlem. Az anyja nem, de az apja igen. De aztán az anyja is és lett ebből minden


bonyodalom. Más fiú is jött a képbe, de tudta hogy engem szeret. Aztán együttlehettünk újra, de ez után mindig bennem volt a félelem, hogy mire hazamegyek,


már vége van mindennek.

Március 18-án mondtam neki, hogy két lány kikezdett velem, de nem hitt nekem. Az említett unokatestvére bekavart, mivel azt állította hogy engem ő látott két


lánnyal smárolni. Írtam neki éjszaka fél órán át egy üzenetet és rájött hogy szeretem. Egész éjszaka csak sírt.

Március 26-án mondta nekem hogy egy fiú hajt rá, de kérdezgettem hogy kicsoda, hány éves, stb. És ezért azt gondolta hogy nem bízok benne. Aztán folytattuk,


de meglátta hogy én egy neki nem tetszőt írtam - konkrétan a helyesírásával kapcsolatban - és ezért kicsit mérges lett rám. De elment arra a helyre, ahol


először találkoztunk és odaírta egy szívbe a nevünket. Megpecsételte ezzel a szerelmünket. És ez után jön a lényeg.

Április 1. Én számítottam rá, hogy valami szakítós üzenetet fog küldeni és így is lett, de csak viccből természetesen. De előtte a buszon nem vettem őt észre,


de ő nézett engem és olyan jókat mondott ez után. Éreztem hogy szeret. De az unokatestvére náluk volt és itt is bekavart. Azt mondta neki hogy azon a buszon


megöleltem egy lányt, de ez nem igaz. Akkor szálltam le, amikor ő felszállt, de én csak egy haverommal voltam, semmilyen lánnyal.

Másnap, április 2. Ezen a napon ő véget vetett a kapcsolatnak, mert az anyja úgy gondolta hogy én csak lefeküdni akarok vele. De ez nem igaz. Aztán hétfőn


reggel írta, hogy nem kell sírnom, mert az anyja rájött hogy szeretem és bocsánatot kér tőlem. De mire hazaértem, láttam hogy az apja sem kedvel már.


Veszekedtek, de az anyja kiállt értünk. Az apjával beszéltem MSN-en, azt mondta hogy április elején, május végén fogja engedni hogy beszéljen velem a lánya,


de addig nem. De azt mondta hogy lehet már a hétvégén engedi, vagy akár a héten. De nem így lett.

Április 7-én írta az apja Facebookon hogy gondolkozott és nem akarja hogy a lánya lekösse magát, hadd ismerkedjen még. És persze hogy tudja mire megy ki a


játék. Nem nagyon tudtam mit tegyek.

Másnak, április 8. Ezen a napon azt mondta hogy túllépett rajtam, de még szeret. Elkövettem egy nagy hibát, mégpedig azt, hogy felhívtam a szüleit telefonon.


Nem igazán akartak meghallgatni, sőt ők ezt zaklatásnak vették és még a rendőrség is szóba került. A barátnőm azt mondta hogy ne zaklassam a szüleit többé,


mert akkor ő sem fog szólni az érdekünkben. Ezután szólt, de nem engedtek meg semmit, lehet a telefon miatt. Azt mondták, még fiatal, hadd tanuljon és majd 16


éves korában megkeres. Addig még van több, mint 2 év. Az rengeteg idő és félek hogy kialszik addigra a szerelem. Azt mondta hogy ne írjak már neki. tervezek


még írni egy hosszú búcsúlevelet, ami a szüleinek is szól, hátha ettől hisznek nekem. Szörnyű dolog ez, hogy csak azért kell szakítanunk, mert nem hisznek


nekem és rosszakat feltételeznek rólam. És ez a szerelem rovására is megy majd idővel. Olyan rossz ez, hogy még csak nem is beszélhetek vele. Ez nem gátolja a


tanulásban szerintem, nem beszélnénk állandóan nyilván.

Van valami ötletetek hogy hogyan tudnám a szüleivel megértetni hogy én szeretem a lányukat és nem csak lefeküdni akarok vele? Arra gondoltam, hogy elmegyek a


házukhoz és ha jön a barátnőm akkor beszélek vele vagy valami.

Várom az ötleteket!


2011. ápr. 9. 01:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez most így fél kettőkor kicsit lesokkolt. Tördeléssel mi van? Kajak olvashatatlan. Am mi a kérdés? Vagy a történet max. 3 mondatban?
2011. ápr. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

:D na ez nehéz olvasmány volt, de mivel tanulnom kellene inkább erre válaszolok...

Szerintem hagyd ezt az egészet. Itt mindenki kavar összevissza, pedig ez csak rólad és a ,,barátnődről" kellene hogy szóljon. Van egy olyan érzésem, hogy a lányka nincs benne annyira ebben a ,,kapcsolatban" mint te. Szóval jobban jársz, ha nem erőlködsz, felesleges dráma. Első lépés lehetne, hogy beszélsz a barátnőddel, arról hogy ő mennyire gondolja ezt az egészet komolyan.

2011. ápr. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tördelés miatt újraírom. Jegyzettömb miatt ilyen.
2011. ápr. 9. 01:58
 4/22 A kérdező kommentje:

Nagyon bonyolult a mi ügyünk :S

Én 15 éves vagyok (16 egy hónap múlva), a barátnőm 13 (14 augusztusban). Első látásra egymásba szerettünk még 2010. decemberében. 2011. januárjában beszélgettünk, én már az elején el kezdtem kimutatni az érzéseimet. Rájött hogy én is szeretem őt nagyon.

Az előzmény is nagyon fontos. 2010. október 15-én bejelölt egy lány Facebookon. Nem ismertem őt, de az osztálytársai még régebbről igen. Meg is tetszett egyből. Ő a barátnőm unokatestvére, aki szintén 13 éves (~2 héttel idősebb nála). Egész jóban lettünk és novemberben vagy decemberben - pontosan nem emlékszem már - felhívtam telefonon. Akkor volt pont nála az unokatesója és nagyon tetszett neki a hangom, meg én magam is. Aztán veszekedtek is rajtam, míg végül a barátnőm feladta. De engem a szívem őfelé húzott.

Január 31-én elkezdtünk járni, ez egy hétfői nap volt. Február 5-én, szombaton találkoztunk először. Elég nehezen jött össze ez is, mert kb. 2 órát vártam rá. De megérte, mert nagyon jó volt. Egy hét múlva újra találkoztunk volna, de ekkor feleslegesen mentem el, ugyanis az unokatesójához vitték el. Következő héten már találkoztunk. Itt várni se kellett rá igazán. Jó is lett volna, de nem azt mondta, ahova megy. Félt hogy abból lesz baj, hogy barátja van. De nem az volt a baj, hanem hogy hazudott, ugyanis rájöttek a szülei és eltiltották tőlem. Az anyja nem, de az apja igen. De aztán az anyja is és lett ebből minden bonyodalom. Más fiú is jött a képbe, de tudta hogy engem szeret. Aztán együttlehettünk újra, de ez után mindig bennem volt a félelem, hogy mire hazamegyek, már vége van mindennek.

Március 18-án mondtam neki, hogy két lány kikezdett velem, de nem hitt nekem. Az említett unokatestvére bekavart, mivel azt állította hogy engem ő látott két lánnyal smárolni. Írtam neki éjszaka fél órán át egy üzenetet és rájött hogy szeretem. Egész éjszaka csak sírt.

Március 26-án mondta nekem hogy egy fiú hajt rá, de kérdezgettem hogy kicsoda, hány éves, stb. És ezért azt gondolta hogy nem bízok benne. Aztán folytattuk, de meglátta hogy én egy neki nem tetszőt írtam - konkrétan a helyesírásával kapcsolatban - és ezért kicsit mérges lett rám. De elment arra a helyre, ahol először találkoztunk és odaírta egy szívbe a nevünket. Megpecsételte ezzel a szerelmünket. És ez után jön a lényeg.

Április 1. Én számítottam rá, hogy valami szakítós üzenetet fog küldeni és így is lett, de csak viccből természetesen. De előtte a buszon nem vettem őt észre, de ő nézett engem és olyan jókat mondott ez után. Éreztem hogy szeret. De az unokatestvére náluk volt és itt is bekavart. Azt mondta neki hogy azon a buszon megöleltem egy lányt, de ez nem igaz. Akkor szálltam le, amikor ő felszállt, de én csak egy haverommal voltam, semmilyen lánnyal.

Másnap, április 2. Ezen a napon ő véget vetett a kapcsolatnak, mert az anyja úgy gondolta hogy én csak lefeküdni akarok vele. De ez nem igaz. Aztán hétfőn reggel írta, hogy nem kell sírnom, mert az anyja rájött hogy szeretem és bocsánatot kér tőlem. De mire hazaértem, láttam hogy az apja sem kedvel már. Veszekedtek, de az anyja kiállt értünk. Az apjával beszéltem MSN-en, azt mondta hogy április elején, május végén fogja engedni hogy beszéljen velem a lánya, de addig nem. De azt mondta hogy lehet már a hétvégén engedi, vagy akár a héten. De nem így lett.

Április 7-én írta az apja Facebookon hogy gondolkozott és nem akarja hogy a lánya lekösse magát, hadd ismerkedjen még. És persze hogy tudja mire megy ki a játék. Nem nagyon tudtam mit tegyek.

Másnap, április 8. Ezen a napon azt mondta hogy túllépett rajtam, de még szeret. Elkövettem egy nagy hibát, mégpedig azt, hogy felhívtam a szüleit telefonon. Nem igazán akartak meghallgatni, sőt ők ezt zaklatásnak vették és még a rendőrség is szóba került. A barátnőm azt mondta hogy ne zaklassam a szüleit többé, mert akkor ő sem fog szólni az érdekünkben. Ezután szólt, de nem engedtek meg semmit, lehet a telefon miatt. Azt mondták, még fiatal, hadd tanuljon és majd 16 éves korában megkeres. Addig még van több, mint 2 év. Az rengeteg idő és félek hogy kialszik addigra a szerelem. Azt mondta hogy ne írjak már neki. tervezek még írni egy hosszú búcsúlevelet, ami a szüleinek is szól, hátha ettől hisznek nekem. Szörnyű dolog ez, hogy csak azért kell szakítanunk, mert nem hisznek nekem és rosszakat feltételeznek rólam. És ez a szerelem rovására is megy majd idővel. Olyan rossz ez, hogy még csak nem is beszélhetek vele. Ez nem gátolja a tanulásban szerintem, nem beszélnénk állandóan nyilván.

Van valami ötletetek hogy hogyan tudnám a szüleivel megértetni hogy én szeretem a lányukat és nem csak lefeküdni akarok vele? Arra gondoltam, hogy elmegyek a házukhoz és ha jön a barátnőm akkor beszélek vele vagy valami.

Várom az ötleteket!

2011. ápr. 9. 02:01
 5/22 A kérdező kommentje:
Előbb küldtem el a búcsúüzenetet, amiben a szüleit még utoljára megkérem hogy ne tiltsák el tőlem. Egyébként ő is komolyan gondolja és szeret ő is, csak az a baj hogy neki nincs akkora akaratereje, mint nekem. Én harcolok a szerelmünkért, de neki ez nem nagyon megy.
2011. ápr. 9. 02:04
 6/22 anonim ***** válasza:
hát én ezt nemfogom elolvasni
2011. ápr. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Pedig próbáltam a lehető legérthetőbben, legtömörebben és legpontosabban leírni.
2011. ápr. 9. 02:17
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy azt fogod tenni, amit én tanácsolnék (tehát, hogy lépj tovább), de azért jó lenne ha tisztában lennél azzal, hogy egy kapcsolathoz két ember kell. Olyan nincs, hogy neki nem akkora az akaratereje mint neked. Ha ti együtt akartok lenni, akkor azért mindkettőtöknek meg kell dolgozni, ebben a helyzetben keményen. Ha ő is határozottan döntene melletted, akkor meg sem hallaná a tiltásokat vagy a hülye pletykákat. Búcsúlevél meg nem kell. Ha annyira akarod a lányt akkor várj, várd meg amíg felnő ehhez.
2011. ápr. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Akarná ő is, de hiába. Tiltják. Még túl kicsi. Csak attól félek hogy a nagy hiányban beleszeret másba.

A búcsúüzenet meg inkább egy kérvény lett, mert elmagyarázom benne az igazat és kérem hogy ne tiltsák el tőlem.

2011. ápr. 9. 02:25
 10/22 anonim ***** válasza:

(2. és 4. válasz is az enyém volt.)

Azt hiszem többet nem tehetsz. Ha normális vagy és a szülei látják hogy érett vagy arra, hogy az ő pici lányukat ,,elvedd" tőlük, akkor hagyni fogják. Arra meg, hogy más fiú kerül a képbe minek gondolsz? Ez egy felesleges teória. Van valami jele annak, hogy ez hamarosan bekövetkezne?

Nyugodj meg, aludj és ne őrlődj ezen. Ha türelmetlen vagy, akkor előbb utóbb hülyeséget fogsz csinálni és akkor b@szhatod. Bocs, hogy nem tudok jobb tanácsokat adni. A legfontosabb (és ez mindenre igaz): ne félj!

2011. ápr. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!