Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben alszol ha a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Scream85 kérdése:

Miben alszol ha a pároddal alszol? (Pizsama, fehérnemű, ádámkosztüm, stb :D

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 16:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
90%
Változó, van, hogy hálóingben, nyáron bugyiban, és előfordult már, hogy a pasim gatyájában. :) A barátom amúgy általában boxerben alszik, ilyen kockás mr big boxer
2011. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos ritkán adatik meg. Olyankor csak a párom van rajtam.
2011. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%

Én sose alszom meztelenül. Mindig van rajtam póló, meg valami rövidnadrág vagy bugyi. Eléggé fázós vagyok... nyáron is egy pólóba meg bugyiban alszom a Szerelmemmel. :) Ő meg csak boxert szokott felvenni meg néha pólót is.

Amikor meg menstruálok és úgy alszunk együtt, akkor egy feszülősebb, kényelmes térdnadrág van rajtam, felül meg egy alvó atléta. :)

Ha választani kéne, hogy valami szexi, kényelmes hálóruhában aludnék, vagy pucéron, akkor a hálóruhát választanám, mert én képtelen vagyok elaludni pucéron.. megszoktam, hogy mindig van rajtam ruha.


18L 21F

2011. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%
Meztelenül mindketten. Mondjuk én egyedül sem szeretek felöltözve aludni, max egy bugyi.
2011. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
34%
Lovagi páncél esetleg repeszálló mellény... xD
2011. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

kabát xD

amugy tanga v francia bugyi ennyi

2011. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Általában poló, rövid nadrág, hálóing, ha párommal vagyok akkor body.

Amugy ő meg csak boxer.

2011. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Barátom póló-boxer, én általában valami pólóféleségbe, ami bő, (tőle szoktam kérni egyet), meg bugyi.
2011. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

póló,bugyi,rövidnadrág

de nyáron csak bugyi vagy még az sem

2011. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Télen én melegítőnadrág póló,párom télen póló és rövidnadrág.

Nyáron én bugyi vagy még az sem,párom boxer, vagy az sem az a jobbik :D

22/L

2011. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!