Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

16/f

Van egy lány akibe 4 éve ,,szerelmes" vagyok és próbálkoztam is egy csomószor.... de mindig nagy égés lett belőle...

már rá se merek nézni... amit elég nehéz kivitelezni mert osztálytársam és előttem ül....

nem tudom mit kéne csinálnom hogy ne legyen ilyen "sz*r"...


2011. ápr. 8. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Visszautasított?
2011. ápr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen... nem is egyszer... zaklatni meg nem akarom... csak rossz érzés hogy folyton látnom kell őt :(
2011. ápr. 8. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tudod hol lakik, állj az ablaka elé és adj szerenádot - ha nem tudsz énekelni, tarts a fejed fölé egy rádiót, és játszd le a kedvenc számát. Aztán vidd el randizni egy kávézóba.
2011. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ezeket a csajozós tippeket, ha eddig ilyenekkel próbálkoztál és nem jött össze. Add önmagad, légy vele őszinte. Ha már 4 éve tetszik, akkor valld be neki, akármilyen nehéz is. Szerintem ezt kellene tenned, de döntsd el te,mit szeretnél. Remélem segítettem. 17/l
2011. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem küzdj érte, ha ennyire fontos. adj neki még egy esélyt, aztán ha akkor is kikosaraz, akkor felejtsd el.
2011. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nálunk aranyszabály, hogy osztálytárssal nem kavarunk. eddig sosem sült ki belőle semmi jó. nekem is tetszett egy osztálytársam, akivel most legjobb haverok vagyunk. és ügyelünk rá, hogy ne rontuk el a barátságot.. pl megbeszéljük a csaj és pasi ügyeket:D ha barátok nem lehettek, szerintem felejtsd el
2011. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted, akkor jobb ha nem nyomulsz. Inkább keress mást. Ha már tisztázta veled, hogy nem jössz be, ne erőltesd.
2011. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát ez az.. tudom hogy nincs semmi esélyem... nem 1-szer próbálkoztam már.. (tudja hogy mit érzek)

csak el akarom felejteni...

2011. ápr. 8. 15:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor ne minket nyaggass, hanem foglald el magad - ttavasz van, jó az idő, sportolj, túrázz, találozz a haverokkal, vesd bele magad a tanulás gyönyöreibe xD

Vagy találj magadnak egy másik csjt.

2011. ápr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!